Abielu, kooselu tagakülg.

Sulle kunagi ei öelda, et abielu ei päästa sind probleemidest, tühjusest ega üksindusest. Teine inimene ei kata su enda puudust, pigem võib ta selle välja tuua või süvendada ja ainult sul endal tuleb sellega hakkama saada. Sulle ausalt ei öelda, et on ausam ja õigem jääda üksi kui haarata kinni variandist, mis on lihtsalt hirmust, et teist võimalust ei tule. Lapsed pole alati õnneks. Need on probleemid, unepuudus, täielik ajapuudus ja mõnikord isegi elu. Kui sa sellest aru saad – suurepärane, kuid kui sul on illusioonid, et lapse sünd muudab su elu roosiliseks, siis mõtle hästi, kas sul üldse tasub lapsi saada. Kas sa oled võimeline anda armastust, kui sa ise ei oska armastada ennast. Lapsega kedagi kinni sa hoida ei saa, see on illusioon. Suhted on vastastikune vastutus, ja kui igaüks vastutab iseenda eest, mitte oma partneri eest, siis kõigil on parem ja mugavam. Nendes peredes, mida sa pead ideaalseteks, on omad probleemid ja pimedad hetked. Ideaalseid peresid pole olemas. Kõik “ma armastan sind” lõppevad kiiresti. Kui sa pole õppinud rääkima, austama ja hoolitsema üksteise eest, siis ei oleks sa pidanud suhtesse astuma. Sa pole selleks küps.

Enamik paaridest valetavad üksteisele seksist. Naine teeskleb orgasmi, mees arvab, et seks perekoas peab alati olema, kui tema seda soovib. Mõlemad on rahulolematud ja vihased. Õpi rääkima avameelselt oma seksuaalsetest soovidest – õpi rääkima kõigest. Kui teil pole algusest peale midagi ühist, siis tõenäoliselt seda ei teki. Seetõttu, aja möödudes, ära nurise, sa nägid algusest peale, keda valisid. Õpi tunnistama oma vigu. Kui oled mõistnud, et teed partneri valimisel vea ja tema ei ole sinu inimene, siis lahku kohe. Ära tee illusioone ei endale ega teistele.

Inimesed ei muutu. Nad lihtsalt avavad end rohkem ja võtavad maha maskid. Sa ei saa kunagi kedagi oma armastusega muuta. Kui inimene ise otsustab, et oled väärtus, mille nimel oma elu muuta, on see tema valik. Aga kui sina oled otsustanud olla kui hea poiss või tüdruk või võlur – oled idioot. Ükski vaimne praktika ei päästa sind reaalsetest probleemidest. See, et sa neid ei näe, ei tähenda, et nad kaovad. Seetõttu lahenda objektiivse reaalse maailma probleemid selles reaalsuses konkreetsete tegudega.

Ära ela teiste nõuannete järgi ja ära lase oma perekonda siseilma teistel inimestel häirida. “Köögipsühholoogia” on hea stressi maandamise viis, kuid väga halb tõhusate soovituste süsteem. Tavaliselt see piirdub mõttevahetusega ja ajukrõbinate vahetamisega. Meestega on lihtne: neid tuleb toetada, kuulata, toita, anda ja mitte võtta neilt nende koht kodus. Naistega on lihtne: nendega tuleb rääkida ja anda neile turvalisus ja armastuse tunne. Kõigi puhul on lihtne, kui olla aus ja mitte proovida partnerit igal viisil kahjustada.

Perekonna loomise ja laste saamise juurde tuleks minna siis, kui tead, miks neid just sulle vaja on. Teiste arvamused ja ühiskonna normid siin ei kehti. Kui sa eksid – anna endale andeks ja mine edasi. Elu on liiga huvitav ja imeline, et muuta see oma kätega põrguks. Igaühel on oma elu ja oma valik. Ära orienteeru kellegi teise järgi oma valikutes. Kuula oma hinge. Kui on kahtlusi – ära tee midagi. Kui saad aru, et see pole sinu jaoks – las see minna. Igaühel on õigus oma teele ja oma vigadele. Just nii ehitatakse üles meie ainulaadne elu.

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia