Praegused probleemid on meie arenguks ja uude ellu üleminekuks vajalikud

Varasemalt olen palju kirjutanud ja rääkinud sellest, et väljume rollimängudest ning vanadest mustritest. Protsessil on omad raskused, takistused ja provokatsioonid. Need on tarvilikud meie arenguks ja uude ellu, kus puuduvad kannatused ning muud ebameeldivused, üleminekuks vajalikud. Paljud küsivad jätkuvalt, et kui inimene elab rõõmsat elu, tunneb ennast hästi ja on õnnelik, siis miks endiselt ebameeldivused, näiteks trahvid, avariid, juriidilised probleemid ja küsimused maksuametiga, juhtuvad. Ebameeldivused juhtuvad nii lähedaste inimestega kui ka kollektiivsel tasandil.

Suuremad ebemeeldivused võivad puudutada ka tervet rahvast. Nii nagu juhtus Pariisis Jumalema kiriku põlenguga. Ebameeldivused sünnivad peenete struktuuride ja tasandite puhastamiseks ning vabastamiseks. Teisisõnu leiab aset vabanemine aastaid kogunenud kannatustest. Puhastustööd toimuvad delikaatselt. Keegi tulekahjus surma ei saanud ja kõrvalhooned jäid tulest puutumata.

Kõik ebaõiglust ja võitlust kätkevad katastroofisituatsioonid ei ole juhuslikud. Olukorrad ei teki meie süü, vigade või valede valikute tõttu. Põhjused võivad erinevad olla: vanade võlgade sulgemine või vanade varjatud hirmude avamine, et neist saaks vabaneda. Samas, see võib olla ka kontroll – kuidas me elu usaldame, kas meis on sisemist vabadust? Olukorrad formeeruvad selleks, et ma ärkaksime, oskaksime teadvustada, suudaksime lahti lasta, avaksime endas uued oskused ning saaksime vabadena ja puhastatutena edasi liikuda. Kõik meile antud katsumused on meile jõukohased. Sündmuste üleelamiseks on meil ressursse ja kindlasti saame sellel teekonnal ka toetust.

Peamine tingimus, mis lubab maksimaalse kiiruse ja effektiivsusega kõik ebameeldivused seljatada, on aktsepteerimine. Kui Sa oled valmis tänulikkusega kõik vastu võtma, siis asetatakse Sind momentaalselt probleemiga silmitsi. See ei tähenda, et kõik koheselt normaliseeruks, kuid asjad hakkavad vajalikus suunas liikuma. Elu jagamine heaks ja halvaks tuleb lõpetada. Iga raskus või ebameeldivus on vaid võimalus. Sulgeda vanad võlad ja hirmud. Ainult taaskord situatsiooni läbi elades, tekib võimalust sellest täielikult vabaneda. Vajalikud instrumendid on olemas: aktsepteeri tekkinud ebameeldivas situatsioonis oma tunded ja hirmud, taasta sisemine tasakaal, loo iseendaga kontakt ja toeta oma sisemist ressurssi.

Kui usaldad elu ja oled eluga ühenduses, siis ebameeldivused ei saa Sind täie jõuga mõjutada. Ebameeldivused tekivad siis, kui Maa taaskord oma vibratsioone muudab ja tõstab. Madalsagedusega energia väljub, sest ta ei ole uute energiatega vastavuses.

Meil on võimalus ühe valikuga ebameeldivaid situatsioone pehmendada. Kui inimene reageerib ebameeldivustele nii nagu varem ehk pettumuse ja rahulolematusega (see oli varem harjumuspärane reaktsioon), siis seesama olukord jääb korduma ning inimesed jäävad jätkuvalt talle seda kinnitama. Me ei ole veel õppinud hingest ja südamest reageerima – me ei ole nii harjunud. Kui reageerid pabistamisega, siis sündmused süvenevad. Kui suhtud „see on praegu parim võimalik“, siis saad võimaluse olukorra lahendada. Sarnastes olukordades rakenda teadmist, et saad hakkama ja kõik läheb kindlasti paremuse poole ning mõistad, milleks kõigeks Sa võimeline oled!

Meie sees on hirm. Kardame kaotada heaolu, tervist ja kergust, sest minevikus oli õnnelikke hetki vähe. Illusoorne hirm, et meid võib taas ebaõnn tabada, loob meie ellu uusi ebaedu ja ebaõnne kinnistavaid situatsioone. Mida enam me selliseid olukordi läbi elame, seda rohkem saame veendunud olla, et oma elu loome me oma sisemise seisundiga ise, mitte vastupidi.

Meis elab harjumus hinnata kõike läbi setereotüüpsete vaatenurkade. Keerulises situatsioonis võid sisemiselt tunda, et kõik läheb nii nagu vaja, kuid vahele sekkub mõistus. Mõistus toetub alati vanadele kogemustele ja uut vastu ei võta ehk mõistus ütleb: „Kuidas Sa saad praegu rahulikult reageerida, kui see võib Sulle ohtlik olla.“

Vanad programmid nõuavad meilt kannatusi, pabistamist ning muretsemist, ja kui need puuduvad ning reaktsioonid on muutunud, siis arvatakse, et oled imelik. Teadvusta endale, et negatiivsele keskendudes keerulised situatsioonid süvenevad. Praegu on oluline iseendale tänulik olla ja ennast armastada. See tõstab Su ressursse ja olukordade lahendused saabuvad kiiremini ja võib-olla ootuspäratult.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

5 kommentaari

 1. Yllekas
  9 tundi tagasi

  Tere! No aga mis siis selle vöökohaga ette võtta et see uuesti normaalseks muutuks?? Aitäh juba ette..

  Vasta
 2. anonyymne
  6 tundi tagasi

  Miks on suuremosa naisi alates 45 eluaastast kaotanud vöökoha,mis selle taga peitub miks keha nii reageerib?

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   8 tundi tagasi

   Miks? Põhjused on erinevad, kuid sõltub kõik sellest, kuidas inimene tajub enda elu ja millised tunded endas kannab, suurem osa kaotavad taljet naised kellel on olemas hirmud elu suhtes ja keha kasvatab kaitsekihti, et kaitsta ennast hävitavate mõtete eeest, tihti inimene ei armasta ennast ja annab lisaks olma kehaosadele, mis talle ei meeldi liiga suurt tähendust, tähtis on mida ta enda suhtes mõtleb ja tunneb, kuidas ennast tajub, kui on olemas konflikt on olemas liigne kehakaal.

   Vasta
 3. Anonüümne
  3 tundi tagasi

  Mida küll Teieta peale hakata…, kallistan südamega :), aitäh!!!

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   3 tundi tagasi

   Kallis inimene, ma varsti teen video selle kohta, kuidas ma ise vabanesin mõnedest liigsetest kilodest,jagan oma kogemusi. Tänan!

   Vasta

Jäta enda kommentaar