Tulevikuhirm

Hirm tuleviku ees on ebameeldiv seisund ja blokeerib Sinu elutee arengut. Tihti ei ole meil võimalik täielikult kõikidest muudatustega seotud kartusest vabaneda, kuid Sa saad selle üleelada läbi uute reaktsioonide.

Paljud liiguvad mööda eluteed imelikus seisundis: nad vaatavad tähelepanelikult minevikku ja püüavad ennast vastavalt olnule, tulevikus ette kujutada. Sellisel viisil endale uue tuleviku loomine on pidurdav. Sul võib tekkida küsimus, et miks siis viimasel ajal on ilmunud nii palju materjale, kus rõhutatakse oma minevikuga tegelemise olulisust.

Tuleviku pärast muretsemise võib jagada kolmeks: mõned kardavad tulevikku, mõned küll kardavad aga samas ootavad ärevalt, mis juhtuma hakkab ja mõned tunnevad juba ette naudingut sellest, mida tulevik neile toob. Millisesse rühma Sina kuulud, sõltub Sinu kogemustest. Enam kardavad need, kes igapäevaselt rolle mängivad ega keskendu kuidas oma sisemise seisundiga saab situatsiooni muuta.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar