Lahkuminemise hetked…

Paljud inimesed puutuvad kokku situatsiooniga, kus suhe kellegiga lõpeb ja inimene kellega Sa oled olnud koos, lahkub Sinu elust. On ka olukordi, kus Sa ise otsustad, et on tulnud aeg lõpetada suhe, mis rohkem ei toimi.

Kuidas lõpetada suhted õieti ja vältida valu, mis sellega tavaliselt kaasneb?
Kuidas elada üle lahkuminek, millised on vajalikud õppetunnid ja kui kiiresti alustada uut suhet?
Kas on mõistlik jääda eksiga sõpradeks või lõpetada lõplikult möödunud elu etapp?
Sa saad jääda eksiga sõpradeks juhul, kui Sul ei ole enam tema vastu tundeid. Kui mõistad, et ta on lihtsalt inimene, kellele Sa siiralt soovid head. Kui Sa aga kannad enda sees tundeid või emotsioone tema suhtes, kui mõeldes talle tekib valu või negatiivsed mõtted, siis Sa ei saa olla tema sõber. Seljuhul Sa ei ole endas  lõplikult lõpetanud olnud suhet ja tekitad sellega endale ainult kannatusi. Kõige parem on olla tema suhtes neutraalne, näiteks: annad lapsed tema kätte, saad kokku ainult korraks või räägid telefoni teel lastega seotud teemadest, saadate teineteisele sõnumeid ja sellest piisab.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia