Hirmud

Igaüks meist tunneb millegi eest hirmu. Hirmu põhjused on igaühel individuaalsed: pimedus, kõrgus, suhted vanematega või suhtlemine riigiasutuste ja ametnikega. Hirm riigiasutustega suhtlemisel on üsna tüüpiline meie põlvkonnale. Ebaõiglane võitlus süsteemiga on meie geenidesse eelmistest eludest ning minevikust sisse programmeeritud. Inimesed on valmis teineteise probleemide eest ja kaitseks välja astuma. Samas, kui tuleb iseenda probleemidega tegeleda, siis see tekitab hirmu ja vastikustunnet.

Varasemalt oli õige otsus, et mida vähem suhelda võimuorganitega, seda parem. Meie peamine ülesanne oli jõuda välja südames asuvasse armastuse perioodi. Varasemalt puudusid meil võimalused, et avada oma südame uut jõudu selleks, et õppida toimuvaid sündmusi mõjutama.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia