Kuidas Sa elad, minu eks?

Peale suhte lõppemist soovitakse sageli „teemas“ olla ehk endised partnerid tahavad teineteise kohta informatsiooni ja teada, mis eksiga toimub. Kas see on alati õige? Endised partnerid tunnevad nädalaid, vahest ka aastaid, peale suhte lõpetamist, teineteise saatuse vastu aktiivselt huvi.

Minu arvamus – see ei ole õige. Elada tuleb oma elu, mitte kellegi teise oma. Inimene on tema kohta leiduv informatsioon. Puudub informatsioon, pole inimest. Kuidas me teiste eksisteerimisest teame? Me omame nende kohta informatsiooni. Näeme teisi inimesi reaalelus või televisoonis, loeme nende kohta raamatutest ja ajalehtedest, kuuleme raadiost või teistelt inimestelt. Inimesed, kellest me midagi ei tea, on meie jaoks nagu surnud – neid polegi olemas, nad on kadunud. Loomulikult, meie aju võib uusi inimesi välja mõelda, sest see on meie aju funktsioon. Näiteks, kui räägime lapsele muinasjuttu või kirjutame raamatut. Tavaliselt me puutume kokku reaalsete inimestega, keda tunneme või teame.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar