Miks meie vibratsioonid tähtsad on

Vibratsioon on meie seest välismaailma kiirgav energia. Inimene on ise oma elu ja reaalsuse looja ning kõik sõltub sellest, milline on tema tänane seisund. Inimene tunneb emotsioone, ta suunab oma tähelepanu ning keskendub sellele, mis teda hetkel huvitab. Kui inimene mõtleb, siis samas ta ka tunneb ja tunded ongi need, mis maailma edasi kiirgavad. Nende vibratsioonidega loome oma maailma. Me loome oma reaalsuses seda, mida me endast kiirgame.

Elame sageli madalates vibratsioonides ja põhjuseks on meie negatiivsed tunded.

Ärritus

Hirm

Rahulolematus

Hüljatus

Kõlbmatus

Halva ootamine

Viha

Tigedus

Ärevus

Kadedus

Millised emotsioonid tekitavad kõrgeid vibratsioone?

Armastus

Rõõm

Õnnetunne

Nauding

Entusiasm

Optimism

Eneseusk

Kui armastame, siis kiirgame armastust ka välismaailma. Kui tunneme madalasagedusega tundeid, siis sellega loome oma elus negatiivseid sündmusi, olukordi ja tingimusi. Samuti tõmbame enda ellu samade vibratsioonidega inimesi. Nad peegeldavad meile meie seisundit ja endasse suhtumist. Tõmbame oma ellu vaid seda, mis meiega samal tasandil vibreerib. Miks mõnikord meie soovid ei täitu? Tahame olla rikkad, õnnelikud ja terved, kuid samaaegselt keskendume laenumaksetele, võlgadele, hirmule arvete maksmise pärast ja oma saamatusele. Sinu ellu tuleb vaid see, millele Sa emotsionaalselt keskendud ja kiirgad.

Iga inimese reaalsus on mitmemõõtmeline. Sul on endal võimalik valida, kas elada negatiivsuses või positiivsuses. Näiteks oled hommikul ärgates halvas tujus. Riidled lastega, autoga tööle sõites kukub telefon, keegi teeb ohtliku manöövri ja sõidab sulle ette ning tööl saad ülemuse käest märkuse. Kõik need olukorrad peegeldavad Su reaalsuses Su enda seisundit. Õhtul mõtled, et täna oli halb päev. Kuid päev ei ole süüdi. Süüdi oled Sina, sest sellisena lood oma reaalsust.

Paljud teavad, et on olemas Universumi külgetõmbeseadus. Kes on näinud filmi „The Secret“, siis seal oli juttu külgetõmbeseadusest. Me visualiseerime, kuid oleme pettunud ja ütleme endale, et see seadus ei tööta. Teised aga saavad seda, mida visualiseerivad. Iseenesest külgetõmbeseadus midagi külge ei tõmba. See seadus ühendab sama sagedusega vibratsioone. Näiteks tahad edukas olla ja ennast realiseerida, alustada ettevõtlust – need vibreerivad samal tasandil. Samaaegselt aga mõtled, et raha ei ole, vaja oleks suuremaid muudatusi, mul ei tule välja, äkki see on rumal ja saamatu ning midagi juhtub. Mida Sa tahad ja mida Sa tunned ei ole omavahel vastavuses. Külgetõmbeseadus ei saa Su sagedusi ühendada ja Su soovid ei täitu. Niiviisi jätkub päevast päeva, kuni Sa oma emotsionaalsest seisundit ei muuda.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar