Me kõik teame vastuseid

Igaüks teab küsimusele õiget vastust. Probleem on vaid selles, et vastates hakkame endas kahtlema. Asume välismaailmast kinnitust ja enda seest kindlustunnet otsima. Teame, et uued energiad muudavad meid ning avavad uusi võimalusi. Hoolimata sellest teadmisest, otsime jätkuvalt vanadest mustritest tuge ja üritame reageerida nii, nagu varem. Tulemuseks on konflikt. Vanad mustrid ei tööta ega too enam soovitud tulemusi. Tekkinud on uued tunded ja tunnetused, kuid kahtlused eraldavad Sind uutest ja asetavad vanadesse energiatesse ning viivad Sind tagasi. Hakkad taas teistest inimestest, sündmustest ja oma elust kinnitust otsima. Mõnikord mõistad, et saab ka teisiti reageerida, kuid järjekordselt hakkad ennast kontrollima ja vajud vanadesse mustritesse ning reaktsioonidesse. Kinnituse leidmiseks tõmbad ennast taas duaalsusesse ja kaotad tasakaalu.

Sinu sees on kõikide küsimuste vastused olemas. Sa juba tunnetad enda sees vastuseid ja seda teadmist, kuid Sa ei usalda iseennast ja kahtled. Kas hetkel, siin ja praegu, lubad vastusel enda seest väljuda? Hinga sisse välja. Välja hingates luba vastusel väljuda.

Enne maale sündimist andsid oma potentsiaaliga kõikidele oma küsimustele vastused. Sa oled rändur. Sinu teekonda on peidetud kõik instrumendid, mis on eluraja läbimiseks vajalikud, aga Sa ise ei näe neid. Vastused ei pruugi Sinu ootustega vastavuses olla. Lahendus võib peituda järgmises küsimuses või mitmetes vastustes.

Kui Sa otsid kinnitust, siis ära jää uue ja vana kahtluste silla vahel pendeldama. Vanad mustrid ja reaktsioonid ei anna uutes energiates kinnitusi. Uus energia ei vaja kinnitust vaid usaldust. Sa ei vaja rohkem kinnitust, kuid kas oled valmis sellest loobuma?

Kinnitust on vaja vaid oma eksisteerimise õigustamiseks, kahtlustuste lihtsustamiseks ja vanadest mutritest kinnihoidmiseks. Sul ei ole seda rohkem vaja.

Millele Sa soovid kinnitust leida? Iseendale? Parem näpista ennast ja veendu, et eksisteerid. Mis Sulle kinnitust ja kindlustunnet annab? Raha pangas? Inimesed, kes Sind armastavad või Sinuga nõustuvad? Mis on Sinu kinnitus? Sa ei vaja kinnitust. Kõik on Sinu sees olemas. Paljud inimesed vajavad kinnitust, ootavad seda ja vahest ka võitlevad selle nimel. Milleks Sina kinnitust vajad?

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar