Valge varese sündroom

Läbitud teekond ja eelmised elud on meid sageli asetanud olukorda, kus oleme justkui „valged varesed“ ehk me ei ole sellised nagu teised.

Juba alates lapsepõlvest hakkame soovimatut rolli mängima, sest muud variandid puuduvad. Kes on kogenud, see teab, mida tähendab sotsiaalne hüljatus. Ennast sobitatakse hulka, aga ehtsaid tundeid ja vajadusi ei näidata. Seetõttu võib inimene tunda pidevat sisemist protsesti ehk miks ta peab seda rolli mängima. Enda asetamine üldsusele vastuvõetavatesse raamidesse kasvatab sisemist ebamugavust. Ümbritsevad inimesed mängivad hea meelega, saavutavad, loovad ilusa perekonna, intriigitsevad ja teevad teiste arvelt karjääri. Kuid tegelikult toimub enesepetmine, sest tehakse nii nagu teised. See ebameeldiv sisemine tunne ei ole inimese Hingele vajalik ja ei kao enne, kui hakatakse oma tõega elama.

„Valge varesena“ hoiame ennast hetkeni, kuni on õige aeg südamevalguse väljastamiseks. Need, kes on tundud, et ei ole sellised nagu teised, on teadlikult tulnud materiaalsesse maailma mängima seniks, kuni tuleb armastuse aeg ja tuleb meelde tuletada oma jumalikku olemist ja näidata hinge valgust.

See aeg on saabunud. Nüüd tuleb oma sisemisele valgusele keskenduda. Selleks on meile vajalik transformatsioon ja kaotused, emotsionaalsed tõusud ja mõõnad ning seisakud. Enam ei ole mõtet ennast kellegi või millegi alla ega järgi sobitada ja lisaks püüda midagi saavutada. Need on mineviku mängureeglid ja rohkem ei toimi.

Ainult armastuse jõud ja Sinu sisemine valgus muudavat ümbritsevat maailma.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar