Vaimne areng paarides

Kui Sa astud teadlikult vaimse arengu teele, siis saabub mõistmine, et maailm ei ole enam endine. Kõik muutub: vaatenurk, sisemaailm, tegevused ja veendumused ning teiste ja enda tajumine. Kõikides eluvaldkondades toimuvad muudatused ja Sinus tekib Sinu enda uus versioon. Transformatsioonilaine puudutab ka suhete valdkonda ja Sinu suhteid lähedastega.

Loomulikult, Sa tahad oma tähtsaid kogemusi ja avastusi armsa inimesega jagada. Soovid teda vaimse arengu teele astumiseks innustada, et saaksite koos helge tuleviku poole minna.

Sinu algatus ja innukus ei pruugi partnerist tihti mõistmist leida. Võid saada ka julmuse või kritiseerimisele osaliseks. Kuidas on võimalik koos partneriga areneda? Ühine vaimse arengu tee on tore, kuid ennast mõista, saad vaid üksinda. Teine küsimus on selles, et kas partner ja lähedased aitavad Sul ennast avastada ning väljendavad omavahelises suhtlemises toetust. Igapäevases suhtlemises ja tegutsemises võivad väljenduda tüüpreaktsioonid, süüdistused ja käitumismustrid. Kui partner osutab Sinu enesearengu ja vaimsete praktikate suhtes vastupanu, siis see on Sulle tähtis ja vajalik õppetund. Selline kogemus õpetab Sind iga inimese, sealhulgas ka oma lähedase, valikut austama. Võime ju mõnikord arvata, et suudame teist inimest mõjutada ning ootame, et ta oleks selline, nagu ta meie arvates olema peaks.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar