Astraalsetest parasiitidest vabanemise praktika

Ma kutsun Püha Tuli energiat puhastada minu peened kehad kõikidest võõrastest mõtetest, tunnetest, sõnadest, soovidest, mis mulle ei kuulu.

 Jumaliku õigluse nimel ja Püha Tuli energia abil ma olen täielikult vabastatud kõikidest võõrastest mõtetest ja tunnetest, mis on väljast tunginud minu ellu.

Ma kutsun Püha Tuli energiat puhastada minu energiad ja füüsilise keha võõrastest energiatest, mis mulle ei kuulu.

Jumaliku õigluse nimel ja Püha Tuli energia abil ma olen täielikult vabastatud kõikidest mentaalsetest võõrparasiitidest ja muudest energeetilistest struktuuridest, mis mulle ei kuulu kõikidel energeetilisel tasanditel.

Mina olen unikaalne Kosmose individuaalsus. Ma elan oma elu kõikides maailmades, ruumides ja dimentsioonides harmoonias ja puhtuses.

Alates antud hetkest:

Head mõtted, head sõnad, head teod!

Head mõtted, head sõnad, head teod!

Head mõtted, head sõnad, head teod!

Olgu ma kaitstud Jumala Õiglusega ja Püha Tuli energiaga!

Seda praktikat Sa saad kasutada kui aitad ennast ja teisi inimesi, ainult „Mina“ asemel pane inimese nimi, keda sa soovid puhastada. Esimestel päevadel parem korrata praktikat kolm korda päevas.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia