Vabane vanadest asjadest ja mustritest

Pole võimalik teha muudatusioma elus, kui Sa tegutsed vanast kogemusest lähtuvalt, mis on täis seda, millest Sul tegelikult tuleks hoopis vabaneda. Sinu elu puzzle koguneb taas samadesse mustritesse, kui Sa kasutad koguaeg ühte ja sama pilti.

Uue reaalsuse loomist saab alustada alati ainult „null“ seisundist. Ära alusta sellest, et otsid sihte ja oma missiooni mõistmist, need protsessid võtavad liialt palju energiat ja samas võid jääda kinni Sinu mineviku ettekujutustesse tuleviku kohta. Tuleb alustada sellest, et Sa vabaned kõigest vanast füüsilisel, energeetilisel ja mentaalsel tasandil. Kontrollimatu vana kogumine paneb Sind taas tiirlema samale tuttavale karussellile ja aeglustab Sinu elu kiirust. Teinekordme vaatame kõrvalt teisi inimesi ning meil on raske mõista, kuidas nad küll jõuavad olla niiedukad kõikides elu valdkondades ning suudavad realiseerida kõiki omi ideid, vastus sellele kõlab nii –  selleks on vaja elu kiirust.  Kui keegi näiteks soovib tõsta oma elu tempot, siis ta tõuseb hommikuti varem, tegeleb spordiga ja on distsiplineeritud, kuid tegelikult nagu midagi erilist ei toimu ja sisse tekkib tühjuse tunne. Siinkohal tulebki küsida endalt: „Miks nii toimub, miks see nii on?“.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia