Kuidas kontrollimisest vabaneda

Inimene muretseb tihti erinevate ja vahest ka tühjade asjade pärast. Mõni arvab, et tema elus on õnnetused seotud füüsilise kehaehitusega, väikese kasvuga, vistrikega või liigsete kilodega. Keegi arvab, et temast mõeldakse halvasti või mida teised temast mõelda võivad. Mõni on veendunud, et tema elu läheb halvasti minevikus tehtud vigade pärast. Omada mõnda elutragöödiat on mugav. Alati on olemas põhjus, milles ebaõnne süüdistada. Inimesed, kes teevad sääsest elevandi ja teisi süüdistavad, satuvad lõksu – nad üritavad vastust teiste õlgadele panna.

Kannataja on alati kasulikus seisundis, sest ümbritsevad tunnevad talle kaasa. Ohver ei tee olukorra muutmiseks midagi, sest tal ei ole aega – ta kannatab. Harjumus kannatada toob psühholoogilist kasu, kuid perspektiivis tekitab negatiivseid üleelamisi. Võib kaduda oskus oma elu paremuse poole ümber korraldada. Muutud ohvriks ja saad sellest kaifi.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar