Uue ajastu energia instrumendid

Uue ajastu energiad omavad instrumente, mida iga inimene saab igapäevaselt kasutada.
Paljud inimesed jäävad kahjuks kinni oma mõtete tasandile, puudub ideede realiseerimine ja seetõttu miski nende elus ei muutu. Kõik on midagi nagu kuskilt kuulnud ja võivad kindlalt öelda, et on teadlikud, kuidküsimus kõlab – kas on see teinud neid tegelikult õnnelikumaks?Tõeline Sinu transformatsioon algab siis, kui Sa oled kooskõlas iseendaga. Kõigepealt lõpeta iseenda süüdistamine, enesesüüdistamine ja häbitunne mõjuvad Sulle destruktiivselt. Ennast tuleb vastu võtta, aktsepteerida, mõista ja endale andestada. Jumal andestab Sulle siis, kui Sa ise endale andestad. Lõpeta oma mineviku külge klammerdumine. See mis oli, on läinud ja ei tule tagasi. Transformatsiooni instrumendid on Sulle vajalikud, et luua endale uus elu kogemus. Me loome endile uued elu kogemused neljal tasandil: sõnad, mõtted, tegevus ja seisundid.

Kõik teavad, et mõtted on materiaalsed ja seotud sellega,kes me oleme ja mida me saame siin elus. Pelgalt ainult mõttejõuga saame metõmmata oma ellu uued kogemused või ka vastupidihoopis tekitada endale oma elus takistused ja piirangud. Praegu on palju informatsiooni selle kohta, kuidas töötavad meie mõtted. Kui Sa hoolikalt suhtud oma mõtetesse,siis Sa ei luba nendel spontaanselt ringi hüpata oma peas. Mõtted võivad olla väga võimas instrument Sinu kätes. Seega oma päeva jooksul mõtle selle üle järele ning pane hästi tähele, millest Sa mõtled ja millele Su mõtted on suunatud.

Sõnad omavad erilist jõudu, eriti need sõnad, mida Sa kordad või paned endale kirja. Siit tulebki esile mantrate ja palvete jõud ning kui Sa lisaks sellele ka usudmida sa räägid, siis on Sinu elus kõik võimalik. Näiteks ainuüksi see, et Sa muudad sedamida räägid ühes või teises situatsioonis on võimeline muutma sedasamasituatsiooni või olukorda. Ropendamine, karjumine ja virisemine võtavadSinult energiat, seega jälgi mida ja kuidasräägid.Sõnad mõjutavad otseselt seda kuidas Sa elad ja mida Sa omad. Kui näiteks pidevalt räägid: „Mul pole selleks raha…“-millele Sa siisseljuhul loodad?

Tegevuses on kõik lihtneehk välja tuleb alati see, kuhu me panustame oma energia ja tähelepanu. Tehtud-saadud. Kui Sa ei tee midagi, siis ära ka imesta, et mitte midagi ei muutu. Kuid ainult tegevusest alati ei piisa, sellele võib näitekskuluda liiga palju jõudu. Seega on kõik instrumendid ja harmooniline kooskõla nende vahel väga tähtsad.

See mida me tunneme on nagu sisemine taust, milles on domineerival kohal emotsioonid. Näiteks, kui Sa eile olid kurb, täna oled kurb ja homme oled jälle kurb, siis Sa ju ise toodad kurbust oma ellu. Küsi iseendalt: miks Sa seda kurbust vajad, miks Sa seda ise toodad? Mikstellid endale homseks uuestioma tänast seisundit? See võib muutuda halvaks harjumuseks, nagu on suitsetamine või mõni muu sõltuvus. Kroonilise viriseja keha vajabki parajat portsu probleeme nagu narkomaan oma igapäevastdoosi. Uuri millised on Sinu sees olevad domineerivad emotsioonid. Sisemine seisund osaleb Sinu tuleviku loomises, samamoodi nagu seda teevad mõtted, sõnad ja tegevus. Käesoleva ajastu inimesed tihti tunnevad ühte, mõtlevad teist ja teevad kolmandat, kuid see ei loo neile tasakaalu, vaid vastupidi toob haiguseid ja probleeme.

Meie ülesanne on tuua ennast tasakaalu seisundisse, mis on suunatud soovitud loomisele ja et sõnade, mõtete, tegevuste ja sisemiste seisundite vahel oleks harmoonia. Pole võimalik muuta enda elu, kui selles puudub tasakaal. Uue ajastu instrumentide orkester ei saa sellisel juhul mängida ilusat meloodiat.

Meil on võimalik süüdistada kõiges elu ja teisiinimesi, kes on andnud meile valesid soovitusi  või teine võimalus on olla ise oma elu dirigent. Selleks, et seda teha,vajad sa uusi teadmisi ningrohkem julgust liikumiseks uuele tasemele, kust sa saad juhtida ja suunata oma mõtteid, sõnu, tegevust ja sisemist seisundit.
Kõik see hakkab tooma sulle kasu, rahu ja õnne.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia