Töötuba Aime klubis- Unikaalsus- Keha ja hing.

23.05 Alexis Varnumi koolitus.

” Unikaalsus. Keha ja hing”.

Kõik räägivad, et tuleb leida kontakt oma hingega, aga esialgu tuleks leida kontakt oma kehaga ja endaga

Maailmas on miljardeid inimesi ,kuid iga inimene on unikaalne. Unikaalsuseks peetakse miskit, mis pole sarnane teistega, mis on ainulaadne. Iga lumehelbe muster ei kordu ja iga inimene omab unikaalsed sisemised ja välised omadused. Kui sa ei teadvusta oma unikaalsust, sa ei saa näidata seda teistele. Tihti väljendada oma unikaalsust segavad sisemised kompleksid, meie enda suhtumine endasse ja ümbritsevatesse asjadesse, keskendumine puudustel ja negatiivsusel. Me ei oska ennast aktsepteerida ja luua kontakti oma kehaga. Kui sa soovid olla oma elu Looja ,tuleb alustada endast, enda ja oma keha aktsepteerimisest, kuidas luua kontakt iseendaga?
Räägime kompleksitest, enda omadustest, kuidas võtta vastu ennast sellisena nagu sa oled.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 23.05 KELL 18.00 – 20.30

OLED OODATUD: Laki 12 / Värvi 5 A korpuse 4 korrus. Tuba A 402. Lifti vastas.

OSALUS: 25.- võta kaasa sulas.

Aleksis Varnum valguseveedatar

Oma igapäevases tegevuses olen töötanud palju inimestega, enne oma iseseisva tegevuse algust töötasin sotsiaaltöötajana. Olen aktiivselt tegutsenud juba mitu aastat Facebookis ja jaganud teistega tulnud informatsiooni, kirjutanud prognoose ja kanaldusi, aidanud inimestel mõista ennast ja saada teadmisi uute energiate kohta.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Jäta enda kommentaar