Alexis Varnum ja Andrues. Töötuba Aime Klubis.

27.06 Alexis Varnum ja Andrues. Töötuba.

Uus Algus

Just selline on spirituaalse õpetaja Andruesi ja selgeltnägija Alexise vestlusõhtu pealkiri. Juttu tuleb põhiliselt sellest, kuidas lasta uus oma ellu. Kuidas luua lihtsus ja kergus, mis laseb uuel, sellel kõigel mida sa soovid, sinu ellu lihtsalt ja kergelt tulla.
Vestlusõhtu esimese poole räägivad Andrues ja Alexis kuidas vanast teadlikult vabaneda ja kuidas uus oma ellu lasta. Teises pooles aga vastavad sinu küsimustele. Nii, sinu reaalsetele situatsioonidele tuginedes, on hea näidata, kuidas teooriat praktikas kasutada.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Neljapäeval , 27.06 kl.18.00- 20.30

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 30.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Aleksis Varnum valguseveedatar

Oma igapäevases tegevuses olen töötanud palju inimestega, enne oma iseseisva tegevuse algust töötasin sotsiaaltöötajana. Olen aktiivselt tegutsenud juba mitu aastat Facebookis ja jaganud teistega tulnud informatsiooni, kirjutanud prognoose ja kanaldusi, aidanud inimestel mõista ennast ja saada teadmisi uute energiate kohta.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Jäta enda kommentaar