Kõik saab alguse Sinust – see on Universumi seadus

Meie Universumis on erinevad seadused. Seaduste mittetundmine ei vabasta Sind vastutusest. Mida rohkem tead Universumi seaduseid, seda rohkem Sa ka saavutad kõikides eluvaldkondades edu. On tulnud aeg teadvustamiseks, et oled iseenda elu Looja ja ainult Sinust sõltub, millist elu Sa elad.

Kõik meiega toimuv saab alguse meie teadvuse mõttevormidest. Me realiseerime oma mõtted. Nii positiivsed kui ka negatiivsed mõttevormid materialiseeruvad kõiges, mis meid ümbritseb.

Sinna, kuhu me oma mõtted ja tähelepanu suuname, voolab ka energia. Kui mõtleme ja keskendume negatiivsele, siis sellega loome negatiivse stsenaariumi realiseerimiseks impulsi. Kui mõtted ja tähelepanu on seotud sihtide saavutamisega, siis see aitab meil eesmärke saavutada.

Tõmbame oma ellu vaid meiega sisemiselt sarnaseid inimesi. Kui Sa muudad oma mõtteviisi, siis ka Su ümber tulevad uued inimesed – Sinu mõttekaaslased, kes Sind toetavad ja Sinusse usuvad.

Kui Su teele kerkivad probleemid, siis on aeg muudatusteks. Üks situatsioon lõppeb ja teine algab ning annab õnnelik olemiseks uue võimaluse. Ära karda muudatusi! Mine julgelt edasi!

Universumis on põhjuse ja tagajärje vaheline seos. Vastavalt sellele on iga inimene oma elu Looja. Igaüks premeerib ja karistab ennast ise. See seadus on kinnituseks, et kõik mõtted, sõnad ja teod peegelduvad Su reaalsuses, mitte kui kingitus või karistus vaid kui tulemus, mille alguseks oli põhjus. See, mida Sa praegu omad, on Sinu mineviku valikute ja tegude tagajärg. Võta vastutus oma elu ja elus toimuva ees.

Universumis on kõikidele piisavalt ressursse ja küllust. Usu, et ka Sinus on maailmale jagamiseks vajalik talent või oskused. Külluse teadvus on uskumine, et see, mida Sa annad, tuleb Sulla tagasi ka siis, kui Sul praegu ei ole piisavalt vahendeid. Tuleb aeg ja kõik muutub!

Universum on lõputu energiaookean. Igaüks meist on selles ookeanis laine ja samal ajal lainete alguse keskus. Alusta juba praegu ja sealt kus Sa omadega oled. Alusta hirmuga, valuga, kahtlustega või värisevate kätega – peamine, alusta! Mõista, et paigal seistes ei muutu midagi. Sinu edu või ebaõnnestumine on seotud Su suhtumisega enda ellu ja iseendasse. Usu, armasta ja avasta iseennast!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar