Kuidas tõmmata enda ellu sündmused ja inimesed?

Kui sa loed seda teksti ma soovitan mitte kiirustada, kuna antud informatsioon vajab sügavat mõtisklemist. Loe üks tükk ja tunneta, sest korraga kogu informatsioon ei pruugi kohale jõuda.

Kas me saame ületada mingit negatiivset sündmust, kui me sellele ei osuta vastupanu? See küsimus sisaldab endas eksimust, mis ei luba saada seda, mida me soovime. Me mõtleme, et kui võitleme negatiivsete sündmustega me saame nendest vabaneda. Kuid see pole nii. Me saame soovitud alles siis kui lõpetame võitlemist ja vastupanu. Kui me osutame vastupanu sellele, mis on ebameeldiv me suuname oma tähelepanu ja keskendume vaid sellel. Me tegutseme lähtudes sellest, et väline olukord või sündmus ei luba saavutada seda, mida me tahame.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Elis
    6 tundi tagasi

    Jah. See ongi selle maailma võlu ja valu. Loome juurde kõike seda, millele keskendume. Lihtne, kuid samas nii raske. ????

    Vasta

Jäta enda kommentaar