Üleminekuuudised nr. 8

Energiad võnguvad praegu erinevates suundades. Energiate omadused võivad meid mõjutada ning panna meid, nagu tuulelippe, erinevates suundades pöörlema. Meie eesmärgid on muutlikud. Oma rütmi leidmine või omas tempos liikumine võib osutuda raskeks.

Sulle võib tunduda, et aeg liigub kiiresti ning seejärel märgata, et kõik on aeglane. Avastada, kui lihtne on olla positiivne. Samas, mõne hetke pärast võid tunda end kurva või masendatuna.

Töötahe tuleb ja läheb. Mõnel päeval suudad teha mitu asja. Järgmisel päeval võib pea olla tühi ning keskendumisvõime olematu. Tunned, et oled justkui sulav jäätis. Ära oota millegi kindla juhtumist, ära sunni, et asjad läheksid Sulle sobivas suunas. Tööta sellega, mis on ning tegele sellega, mis toimub praegu, käesolevas hetkes.

Võid avastada, et mõni päev on produktiivne ja edukas ning mõni päev on aeglane ja loid. Võid märgata, et mõnel päeval on Sul hea kellegagi koos olla ja mõnel päeval on koosolemine raske. Seesama inimene võib tunduda tüütu ning väsitavana. Märkad, kui muutlikud on Sinu ja teiste tujud. Inimesed on negatiivsed ja hirmul ning võivad olukordadele ebaadekvaatselt reageerida. Ürita sobituda vastavalt olukorrale. Püüa võtta asju sellistena, nagu nad on ja ära kuluta aega sellele, mida muuta ei saa.

Praegused energiad õpetavad meid kiiresti kohanema, et tuleksime muudatustega toime. Meid õpetatakse kuidas peaksime tajuma ja teadvustama seda, mis praegusel hetkel on olemas ning kuidas hiljem edasi tegutseda. Õpetatakse olema siiras ja mitte püüda jõuga muuta seda, mida muuta ei saa.

Kui võtad asju nii, nagu nad on, siis energiad võivad Sulle tuua mõne ootamatu sündmuse. Võivad avaneda uued võimalused. Jätkates nii nagu siiani, võideldes vastu sellele mis juhtub, võid pidevalt tunda pettumust, rahulolematust ja ka hirmu.

Sa ei saa ennast enam varjata. Maailm muutub kiiresti. Me oleme kutsutud osalema selles, et täita maailm armastuse ja valgusega. Me ei saa enam oodata, et asjad või olukorrad muutuksid lihtsamaks. Meil tuleb reageerida kohe.

Isiklikus elus võib kaduda siht. Võid märgata, et teistega koos olles on edasiliikumine ja õige suuna valimine raske. Kui Sa julged kahtlustest loobuda ja valid edasminekuks oma suuna, siis hakkab kõik muutuma. Sinu praegused vajadused on kergesti muudetavad ja sobitatavad. Tee väike samm muudatuste poole. Vaata!, mis muutus. Tee veel üks ja vaata, mis muutus. Peatu!, et näha kuidas asjad toimivad. Tee veel üks samm! Väikesed muudatused annavad Sulle võimaluse, et saaksid oma uusi oskusi oma valgustatuse teel praktiseerida.

Sa läbid kursuse. Õpid kuidas muutuda, et mitte enam klammerduda asjadesse ega inimestesse. Õpid teadvustama seda, kes Sa oled ja mida Sa tegelikult usud ning mis Sulle on tähtis. Praegu on oluline, et Sa oma uusi saavutusi hoiaksid ning säilitaksid. Ole teadvustatud, et ei tekiks taas soovi hakata vastu võitlema, solvuda või vihastada. Juhul, kui Sa tunned, et pendeldad erinevate seisundite vahel, justnagu keerleksid-kõiguksid, siis püüa leida graatsilisus, elegantsus ning sisemine tasakaal.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar