Üleminekuuudised Nr. 2

Praegu sa võid tihti tunda ebameeldivat seisundit, mis võib kirjeldada kui „moraalne iiveldus“. Selline iiveldus ei tekki peale sööki, kuid võib tekitada mõneks sekundiks sisemist ebameeldivat tunnet. Hetkeks me tunneme ennast halvasti, kuid tegelikult see on märk sellest, et me ei soovi tegeleda elus toimuvate muudatustega ja osutame sisemist vastupanu, ehk reageerime nii nagu varem. Sa väljud vanast mustrist kuid uus pole veel formeerinud. Praegu on oluline õppida keelduma vanadest piiravatest veendumustest, saavutada uus mõistmine, motiveerida ennast reaalsetele muudatustele ja sellel etapil selline ebamugav seisund on lihtsalt vajalik, sest see paneb Sind liikuma, see on kui signaal, mis on praegu Sulle vajalik. Õppi kuulama ennast.

 

Võib tekkida tunne, et Sa taas elad üle oma lapsepõlve hirmud. Sa võid avastada, et jälle pead võitlema samade probleemidega, millega oled kokku puutunud lapsepõlves. Võib tekkida mõtte, et Sa polegi teinud järeldused mineviku õppetundidest, tagasi võivad tulla vanad hirmud. Tegelikult alles praegu Sa hakkad teadvustama, miks sa nii mõtled ja tunned, alles praegu sa lõpetad võitlemise. Aga need ongi esimesed sammud muudatuste ja teadvustamise poole. Sa hakkad kõike reaalselt tajuma ja näed probleemide juured, kuid kui täiskasvanu inimene.

Sa võid tunda, et oled kaotanud ennast, kuid vastupidi Sa rohkem eksisteerid siin ja praegu, Sa rohkem oled olemas enda hetke elus, Sa vähem mõtled minevikust ja tulevikust ja rohkem mõtled enda olevikust, sellest mis on Sulle praegu oluline. Nii kaua kui sa ei harju kohaloluga sa jääd tundma, et oled ennast kaotanud.

Sa rohkem toetud intuitsioonile ja oma sisemistele tunnetele. On raskem keskenduda, olla organiseeritud ja Sind nagu ei jätku pisikestele detailidele. Emotsioonid tekkivad alles siis, kui sa oled valmis need tunnistama ja praegu on tähis lõpetada võitlema ise endaga ja enda emotsioonidega, lõpetada osutama vastupanu.

Unehäired. Sa võid magada rohkem või vähem, võid ärgata öösel ja magada päeval. Kui ärkad öösel,pähe kohe tuleb erinevate mõtete laviin, kuid Sa rohkem mõtled sellest, mida ja kuidas sa saad teha, esitad küsimusi, üritad leida vastused. Sa võid tunda, et oled täis energiat  või vastupidi ärgates hommikul oled väsinud ja jõuetu. Palju sõltub sellest, millele Sa keskendud ja suunad oma tähelepanu, kas positiivsusele ja tänulikkusele või hirmule ja negatiivsusele. Sinu valik.

Juhtuvad erakorralised sündmused: Kolimine, töö vahetus või kaotus, lahutus, suhete lõpetamine, vara jagamine ja muud…

Rohkem tahad olla üksi, Sa ei viitsi kohtuda sõpradega sest tunned, et teiste inimeste probleemid tõmbavad Sinust energiat, sa tunned ennast hästi olles omaette ja kedagi enda kõrval hetkel ei vaja. See tähendab, et praegu Sa läbid enda sisemist ümberlaadimist. Korraks on hea astuda välja kõikidest suhetest selleks, et mõista kes sa tegelikult oled ja mida sa oma elus tahad, mis on sinu prioriteedid ja valikud. Kas ainult suhete loomine? Elukaaslase otsimine?

Erksad unenäod-Sinu alateadvus püüab vabaneda sinna kogunenud pahnast või üritab midagi Sinuni viia, proovi mõista. Alateadvus suhtleb Sinuga läbi sümbolite, mis ilmuvad sulle unenägudes.

Sa ei suuda rohkem suhelda negatiivsete inimestega, Sa ei saa rohkem kannatada kellegi halamist. Tihti teiste inimeste probleemiks on see, et nad ei tunnista oma pessimismi, aga öelda sellest nendele on ebamugav. Seega Sa tasapisi hakkad ignoreerima oma vanad sõbrad või sõbrannad.

Võib olla praegu Sa veel ei tunneta ega teadvusta, et liigud reaalsuse poole, mis on parem kui see, kus sa praegu eksisteerid ja mis vastab sellele, kes sa tegelikult oled ja kus puuduvad maskid ja mäng.

Sa rohkem mõistad ja veendud, et Sinu mõtted formeerivad Sinu kogemused ja reaalsust, Sa püüad neid kontrollida, kuid lõpuks mõistad, et sa oledki neid alati kontrollinud, ehk tegelikult Sina ise alati valid millest mõelda.

Sa mõistad, et ees Sind ootab pikk teekond, sest Sa rohkem teadvustad endale kuhu liigud ja mida endale tahad, see tähendab ainult ühte: Sa täpselt tead, kus ja kes Sa tahad olla.

Sa täpselt mõistad ja tajud, mida tunneb teine inimene, Sa mõistad ja tabad, et on tulnud aeg midagi lõpetada,näiteks suhted. Sa mõistad ja tunnetad, et rohkem ei taha teha seda tööd, mida teed. Võib tekkida hirm, sest tunned, et võitled oma ego-ga, mis karjub sulle: sa pead tööl käima, sa saad selle eest palka, kes maksab sinu arved“. Lõpeta ise endale valetama ja otsima vabandused, luba endale elada nii nagu sulle meeldib, muidu jäädki elu lõpuni mõtlema vaid arvete maksmisest.

Sa rohkem tahad rääkida endast, sa ei soovi rohkem vaikida või olla vastavuses teiste inimeste arvamustega, Sa ei soovi mängida head poissi või tüdrukut. Sa oled valmis minema oma teed ja kuulama ainult ennast ja Sa rohkem ei luba teistel inimestel ennast rajalt maha tõmmata.

Aimult Sina oled vastutav oma elu ja õõne eest. Kui Sa seda mõistad, see toob teadmise ja tunde, mis on tõeline vabadus.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

5 kommentaari

 1. Helju
  3 tundi tagasi

  Armas Alexis.Tänan sind teadaandmiste. eest.ka mina tean,mida ma tahan veel selles elus,kuid,siis eimöista mind keegi.ehk jöuan veel ära oodata öige aja.Köige paremat,päikest,röömu!!!

  Vasta
 2. Sirje
  3 tundi tagasi

  Tänan Sind ,teadmiste eest!

  Vasta
 3. Imbi Pärna
  6 tundi tagasi

  Olen nullpunktis ja see kestab juba pikemat aega.Tõesti kodus üksi olles on kõige parem ja ma ei talu ka teiste hala,see lausa ärritab mind.Olen kuhugi teel,aga kohale jõudmine võtab veel aega.Tänan sind Alexis nende toetavate sõnade eest.

  Vasta
 4. Tiit Grünthal.
  5 tundi tagasi

  Kõik ongi nii nagu sa kirjutad. Tajun seda ise. Tänan, et valgustad meid.

  Vasta
 5. Siivi MÄEVÄLJA
  5 tundi tagasi

  OLED SUPER!SA SUUDAD INIMESI AIDATA… SOOVIN PÄIKSELIST ÒHTUT

  Vasta

Jäta enda kommentaar