Ülemineku-uudised nr 16

Meie kehad kohanevad Valguse energiaga ja kui me oskame seda teha, siis tunneme kergust. Meie välimus muutub ilusamaks ning hakkame kaine mõistusega rohkem mõistma ning mustreid nägema. Mis meid alati aitab aru saada, et teeme õigesti või millal kaldume teelt?

Iga inimese elus on hetki, millal ta mõnikord tunneb, et energiat on palju ja seetõttu on tasakaalus olemine ning rahu säilitamine raskendatud. Sa võid imestada, et kui palju Sinu sees ja väljas võib korraga toimuda. Samaaegselt võib tulla palju erinevat informatsiooni, liiga palju on inimesi, kes kõik Sinult midagi nõuavad või vajavad, toimuvad erinevad sündmused ja lisaks veel midagi, mis võib kontrolli alt väljuda ning kaootilisust tekitada.

Kui Sa oled sündmuste keskel, siis kindlasti vajad ka puhkust ja taastumist. Ürita ennast välja lülitada, mõneks ajaks eemalduda ja omaette olla, et saaksid iseendaga kontakti taastada. Võib-olla pead selleks rohkem magama. See kõik on ajutine. Sa lihtsalt vajad taastumist ja rahu. Parem ennast mitte piitsutada ega tormata. Tunnista endale, et ka Sina vajad puhkust. Kui tunned, et tahad magada, siis kindlasti luba endale uinak, sest see on Sulle vajalik.

Sul ei ole võimalik endale uinaku ajal kehas toimuvate transformatsioonide olemust ette kujutada. Sa ei tea millised võimsad protsessid Sinu sees aset leiavad. Magades väljud ühest reaalsusest ja laed ennast teises. Sa alles õpid rändama ja teiste reaalsustega sidemeid looma. Hiljem hakkad reaalsuste vahel juba teadlikult rändama. Praegu tuleb ennast aktsepteerida sellisena nagu Sa oled. Tunnistada oma emotsioone, sest läbi tunnete on võimalik ennast uurida ja veelgi kõrgemale jõuda. Tänu oma emotsioonidele tunnetad, mis toimub siis, kui Sa juhtunut oma silmaga ei näe. Tunded reageerivad vibratsioonide muutumisele, mõistus seda teha ei saa. Praegu on vabanemise aeg. Selleks, et vabaneda kõigest, mida Sa enam ei vaja, tuleb oma elu muuta ja ka kaotada, et uus saaks tulla.

Peamine, ära muudatustega võitle. Ära karda, et kui Sa ei tea, mis tuleb või mõtled, et Sind midagi segab, siis kaotad oma elu üle kontrolli. Sinu emotsioonid näitavad Sulle, mis Sulle ei meeldi ning võib tunduda, et see segab Sind. Paljud inimesed ei soovi oma piirangutest väljuda, sest mõtlevad, et vabanemine toob valu. Inimene ootab, et kõik laheneks iseenesest. Kuid valu toob tunnetuse. Kui Sa ei oska tunda, siis Sinu tähelepanu saamiseks peadki iseendale valu tekitama. Sa näitad endale ise võimalusi ja sellega tood ennast ellu tagasi ning tunnetad oma kogemusi.

Usalda oma tundeid. See, mida Sa tunned, viib Sind uude teadvusesse. Me kõik tahame elu täiuslikkust tunda, kuid samal ajal ei soovi oma elu eest vastutada, sest oleme veendunud, et vastutus toob valu. Valu ja kannatus viib meid alla, madalsagedusega energiatesse ja tekitab elu vastu usaldamatust. Kui Sa enam oma tundeid ei karda, siis enese ja teiste süüdistamine kaob. Luba endale oma emotsioone tunda, usalda, armasta ja väärtusta – nii teed suure läbilöögi.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Aive
    12 tundi tagasi

    See kõik on väga õige. Ka minu kehaga toimuvad kummalised asjad. 🙏❤️

    Vasta

Jäta enda kommentaar