Ülemineku-uudised nr. 15

Paljud on ehk märganud, et umbes aasta algusest saati toimub emotsionaalsel tasemel transformatsioon. Mõnikord võib see väljenduda ka ebaadekvaatses käitumises. Allpool kirjutatu ei ole mõeldud Sinu hirmutamiseks. Pigem aitab see informatsioon Sul omi tundeid ning Sinu ja teistega toimuvat mõista. Praegu toimuv ei ole ole halb ega hea. Lihtsalt kõrged vibratsioonid vabastavad meid madalsagedusega energiatest. Parem, kui Sa mõistad toimuvat, oskad sellest kiiremini väljuda ja ennast aidata ning hoiduda teiste käitumistele reageerimisest.

Paljud paarid on otsustanud oma suhte lõpetada ja lahku minna. Töökollektiivides on töökaaslaste vahelised mittemõistmised ja konfliktid. Mida rohkem emotsionaalne tasand ja vibratsioonid langevad, seda kergem on teist kiusata. Seega, kui oma reaktsioone ei kontrollita, siis praegu ärritus kasvab.

Peale varjutusi toimub jätkuvalt tulevikuvundamendi loomine. Praegu on oluline toimuvaid protsesse aktsepteerida, et mitte tekkinud absurdsust suurendada.

Meid ootavad ees kolm suurt lainet: esimene – tõstab vibratsioone ja võimsa puhastusega hävitab kõik tumedad mõtted, teine – toob välja kõik, mida Sa maha vaikid ja mille kohta endale valetad, kolmas – vabastab vihast ja agressioonist. Võib tekkida küsimus: kui tugev on inimene, et oma kired ja tumedad mõtted välja kannatada? Kui inimene suudab vabaneda, siis tema elu saab korda. Kui ta lubab endale tumedatesse mõtetesse kinnijäämist ja annab neile voli oma elu juhtida, siis sellega ta hävitab iseenda. Tuleb mõista, et need kolm lainet toovad kaasa suure arengupotentsiaali.

Lisaks on võimalik puutuda kokku ebaadekvaatse käitumisega ja tumedad mõtted võivad erinevaid eluvaldkondi: olme, töö, sootsium mõjutada. Võimalik, et tekib agressiivsus. Inimene võib kiiresti endast välja minna, ette võib tulla varjatud despootlikku käitumist, manipuleerimist ja soovi teisi allutada. Võimalik, et Sa ei soovi oma õppetunde tunnistada, vihastad ja ei aktsepteeri teiste arvamusi, solvud tühja asja pärast, otsustad impulsiivselt, meeleolu ja tahtmised muutuvad kiiresti. Kui enesearmastus saab hoobi, siis teistega suhtlemisel võivad ette tulla teravad reaktsioonid. Eri neil, kellel on alaväärsuskompleks ja kellel puudub tähelepanu. Enam võib seda esineda paarisuhtes. Süüdistusi ja kõike kahtlast kasutatakse relvana. Suhetes on võimalik uste paugutamine, suhete selgitamine, telefonikõnede blokeerimine ja klatš.

Võid langeda enesehaletsusse ja teiste suhtes võivad tekkida suured ootused. Võivad kujuneda uued intriigid, solvangud, klammerdumine šabloonidesse ning enda sõnade ja tegude eitamine. Koos kõige muuga võib tekkida sisemine nõrkus, abitus, pettumus või tervisehäired. Kaob loogika ja asjade mõistmine. Valge muutub mustaks ja must valgeks. Võib toimuda pidev pendeldamine: ühel hetkel tahad ühte, pärast juba teist ja õhtuks soovid kolmandat. Ürita ennast esialgu aktsepteerida ja ära jää oma negatiivsetesse reaktsioonidesse kinni.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

4 kommentaari

 1. Anonüümne
  11 tundi tagasi

  Aitäh !

  Vasta
 2. Silvia
  4 tundi tagasi

  Tere.
  Sõbranna tegi enesetapu, hüpates 2018 detsembris haigla 6 korruselt alla.
  Elasin matustel läbi tema hirmu.
  Miks pidin seda kogema?
  Miks pidin 1,5 aastat tagasi hukkuma abikaasa kägistamise läbi?
  Sain psühhotrauma.
  See kõik on jätnud sügava jälje.
  Miks on see nii?
  Hinges ja tegudes olen soovinud vaid parimat kõigile.

  Vasta
  1. S
   3 tundi tagasi

   Kustuta kõik eelnev.

   Vasta
  2. Alexis Varnum Autor
   2 tundi tagasi

   Tere armas inimene, enesesüüdistamine ja enesehaletsus tõmbab alla, inimesed ise teevad enda valikud ja nede teekond on nende elu, ülesanded ja õppetunnid, sama kui ka Sinul. Sa küsid miks see on nii, keegi ei suuda SulLe sellele küsimusele vastata, aga lõpetada elamine vanades mälestustes ja enesesüüdistamises on Sinu jõus. Luba endale edasi elada.

   Vasta

Jäta enda kommentaar