Turbulentsuse kingitused

Käesolevala ajal me kollektiivselt lõpetame mängu, milles oleme osalenud. Peamiseks hetkeks selles on dekoratsioonide varisemine ja illusioonidest vabanemine, mis eelnevalt on mõjutaud meie elu. Oleme uskunud, et mängus kehtivad määratud reeglid, kuid tegelikult kõik on teisiti. Praegu ootamatult tekkivad probleemid, rahaga, elukohaga, tervisega, tööga, isikliku eluga ja kõik toimuv lausa lööb välja maa jalgade alt. Kõik see toimub mitte juhuslikult. Kõik on antud meile selleks, et Hinged saaksid väljuda maatriksi illusioonidest ja iga hing oleks võimeline alustama uut mängu.

Selline turbulentsus on tegelikult arengu etapid, mis panevad meid  looma sisemist enesetoetust. Mõned meist juba teavad enda isiklikust kogemusest, et väljuda tupikust aitab sisemine ressurss, täielik usaldus ja sisemine lõdvestus. Miks tekkib sisemine pinge? Iga inimesele pinge on oma süžee ja tingimused. Lapse haigus on tragöödia, aga teisele see ei tekita probleemi. Töölt vallandamine on suurepärane võimalus leida uus töökoht, aga teine näeb selles katastroofi. Me oleme Looja erinevad osakesed ja iga inimene omab oma kogeust, omab saatuse kingitused ja ka enda kukkumised.

Turbulentsed sündmused tekkivad siis, kui inimene saabub punkti, kus ta on valmis saama rohkem energiat, valgust, rohkem enesemõistmist, mis on suurem kui mingi sotsiaalne roll. Kuid juhtub nii , et energia tuleb, aga inimene pole valmis seda täielikult vastu võtma, sest tema maailmavaatlus ja suhtumine endasse veel baseeruvad  tema varesemal ettekujutusel endast, inimene pole veel sisemiselt muutunud. Energia muutub mittejuhtivaks, mis omakorda formeerib ebameeldivaid sündmusi, mis panevad meid paanitsema.

Kuidas tavaliselt inimesed tegutsevad sellistes situatsioonides? Nad üritavad neid sündmusi kontrollida, midagi teha, leida mingi lahendus, selle asemel et lubada energial vabalt liikuda. See pole ükskõiksus, ega alistumine vältimatu ees vaid tekkib mõistmine: „situatsioon surub ja tekitab minu eelmised reaktsioonid, kõike mida ma praegu vajan see on lõõgastumine“. Situatsioon võib laheneda iseenesest siis kui Sa lased energial vabalt läbida. Sinu ülesanne on lasta energial liikuda, mitte pingeliselt lahendada illusoorsed probleemid. Parem vaata mis Sinus endas ei lase energial liikuda ja aktsepteeri ennast sellisena nagu Sa oled, tunneta enda sisemist väärtust, armastust enda suhtes ja asjaolud muutuvad iseenesest. Meie mõistus alati üritab olla päästja ja tema ülesandeks on leida väljapääsu tekkinud tingimustest. Kuid me vajame lõõgastust ja aktsepteerimist.

Praegu meile tuleb armastuse ja valguse energia, mis ei kuulu meie rollide mängu vaid kiirgab meie südametest. Kui meis on olemas piiravad programmid, solvangud, pretensioonid, enesekriitika, hüljatuse ja ohvri tunne me ei saa võtta vastu seda energiat. Ainult vabanemine sisemistest piirangutest ja aktsepteerimine aitab meil kergelt väljuda probleemidest.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Ingrid Liiviku
    6 minutit tagasi

    Ole Õnnistatud!

    Vasta

Jäta enda kommentaar