Praeguse aja tühjusetunde väärtus

Ma tahaksin täna kirjutada sisemisest tühjusest, mis meid praegu võib tabada. Mitte sellest tundest, mida tekitab meis mahajäetus ja ignoreerimine. See on eneseaktsepteerimise tulemus ja me ei oota teistelt tunnustust. Suhtlemisel võib meile tunduda, et meid ignoreeritakse ja meiega välditakse kontakti. Inimene, kes ei oska elu üle rõõmustada, tõmbab alateadlikult teiste energiat. Ka siis, kui ta hoolitseb. Meie tunnetus kasvab ja me väldime selliste inimestega suhtlemist. Oma sisemise augu täitmiseks ei ole teist võimalust, kui oma tähelepanu ja armastusega ennast tervendada.

Täna me räägime teistlaadi tühjusest. Tühjusetundest, mis tekitab seisakuid, mõttetuse tunnet, soovide ja aktiivsuse puudumist, tekitab seisundi, kus midagi ei taha: oled ükskõikne ja elad autopiloodil ehk lihtsalt eksisteerid. See etapp on vältimatu ja võib tekkida erinevatel arengutasemetel, sest meie areng ja enda ehtsa MINA poole liikumine toimub etapiliselt. Miks meid sisemise tühjusetunne hirmutab?

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar