Toimuvad muudatused…

Meie eludes jätkuvad muudatused seotud transformatsiooni protsessidega. Me muutume mitmemõõtmelisteks olenditeks ja oleme uues reaalsuses. Kuid toimuv üleminek tekitab füüsilised sümptomid, mis võivad Sind mõjutada. Kui sa oled teadlik sellest, et toimuvad Sinus tervise häired on seotud transformatsiooniga, looduses ja Kosmoses toimuvate protsessidega, kui Sa toetad enda keha ja oled tänulik, sa Saad sellega hakkama.

On võimalik, et vanemad inimesed praegu võivad tunda teravalt tervisehäired. Loomulikult me muretseme enda, oma vanemate ja vanavanemate tervise eest. Transformatsiooni sümptomid võivad tekitada hirmu. Enda rahustamiseks ja kindlustunne saamiseks, et Sinuga ja lähedastega kõik on korras, tuleb pöörduda arsti poole. Arsti poolt määratud Sulle analüüsid näitavad normaalset tervise seisundit ja keeruline on selgitada, mis tekitab tervisehäired. Raske on seletada enda tervise halvenemist mingite ebamääraste transformatsioonide sümptomitega. Tänu uutele energiatele praegu meie ajudega toimuvad imelised protsessid, ehk toimub mõlema ajupoole tasakaalustamine, selleks, et nad saaksid teha harmoonilist koostööd.
Toimuvad muudatused kurgutšakras, südametškras, kroontšakras ja DNA-s selleks, et saaksime omastada uued võimed ja samas vabaneda kõikidest piiravatest veendumustest, mis võivad blokeerida toimuvad muudatused. Toimub ka iga inimese isikliku kanali aktiveerimine, mis ühendab teda Kosmosega. Paljud inimesed ei tunne transformatsiooni sümptomeid või ei märka või mõtlevad, et lihtsalt on väsinud või kaotanud energiat.
Praegu on võimalikud järgmised ajutised sümptomid: peavalud, peapööritus ja väsimus. Aju tasakaalustamiseks kulub palju energiat. Nina on kinni, on võimalikud hommikused verejooksud võid ärgata ja tunda, et nina on täis lima ja on raske hingata. Võivad valutada hambad ja lõualuud. Kurgus võib kipitada. Valud kõhus. Raske gripp, mis vajab pikemat ravi. Miski nagu surub rinda, võimalikud valud kaelas ja seljas. Tahad magada ka päeval. Toitumisega seotud häired: sööd vähem, kuid tahad rohkem süüa midagi naturaalset, keeldud liha söömisest. Võib tekkida närviline pinge, apaatia, stress, depressioon nagu sa ei suuda rohkem toimuvat taluda.Tekkib soov kuskile kolida, reisida, otsida endale uut kohta. Sind kutsub Uus Maa! Tahad juua ainult puhast allika vett, hingata värsket õhku. Luba endale puhata siis, kui Sa tunned vajadust, tuleb hoolitseda enda eest. Sinu keha praegu elab üle rasked muudatused, toimub sisemine puhastus kõikidel tasanditel selleks, et keha kohaneks uute vibratsioonidega. Maga siis kui sa tunned vajadust ka päeval. Rohkem ole looduses, ole päikese valguse käes on vajalik maandus. Ole rohkem kontaktis vee stihiaga. Tegele loominguga, kirjuta päevikut, laula, tantsi, kuula muusikat, joonista, kasuta oma fantaasiat. Vähem hirmu, rohkem usalda toimuvaid protsesse ja kuula ennast. Ole tänulik endale ja Universumile.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

9 kommentaari

 1. Eha
  15 tundi tagasi

  Tänan südamest

  Vasta
 2. Heidi Tamre
  12 tundi tagasi

  Tänan sind! Minu ristitee algas juba veebruaris ootamatu suure kurguvalu ja neelamisraskustega – 8 päeva pärast asi taandus ja siis tekkis uus mure 15.märtsil – sõlm lõua all otse kõril. Nüüd siis käingi mööda arste ja uuringuid – ultrahelis tuvastati tundmatu päritoluga kasvaja….Käin arsti juures harva ja nüüd siis niisugune lugu….

  Vasta
 3. Kertrud
  22 tundi tagasi

  Loe nagu enda “haiguslugu” 🙂
  Nina kinni. Nohu. Köha. Hammas. Kael. Selg. Uni. Isutu.
  Mina saan aru. Aga kuidas seda seletada neuroloogile?
  Lugu algas sügisel vasaku silma topeltnägemisega. Tehti mitmeid analüüse. Kõik korras. Sain 5 päeva tilgutit. Nägemine paranes tasapisi. Arst ütles, et kohtume mõne kuu pärast taas. Kindlat diagnoosi ta mulle panna ei osanudki…
  Tänaseks silm korras. Muud “hädad” küljes. Ja täna näen seda postitust. Homme kell 15 on arstiaeg….
  Ilmselt näitan talle ka seda ja arvaku, mis tahab.

  Vasta
 4. Riina Anslan
  21 tundi tagasi

  Tänan selle postituse eest. See oli täpselt minule mõeldud. Just sellised probleemid mind vaevavad. Aga olen kindel, et kõik saab jälle korda ja elu läheb ikka edasi rõõmsates värvides.

  Vasta
 5. Lilia Laos
  16 tundi tagasi

  Eilsest olen juba selliste meeletute peavaludega,süda paha,magada ei saa.Mõtlesin,et hakkan hulluks minema,nüüd saan väga hästi aru,mis toimub.Suur tänu sulle

  Vasta
 6. Helju
  15 tundi tagasi

  Tänan väga,sain mingi rahu tagasi.olen töesti väsinud ja tunnen,et jah ei taha seda,pinget taluda.arsti juurde panin möödunud nädalal ajad kirja kontrolliks,et ega möni vana töbi ei taha piinata.proovin üle elada,parimat Alexic ja jöudu.

  Vasta
 7. Tiit Grünthal.
  15 tundi tagasi

  Tänan kirjutise eest. Väga vajalik. Mind vaevab unetus. Uinuti ka ei aita.

  Vasta
 8. Sirje udu
  13 tundi tagasi

  Eile õhtul mõtlesin, et mis toimub? Täna juba pöördusingise arsti poole et vajan ratastoli jalad ei kanna ja muud ka! Ja siis sinult saadud info. Selge mis siis tooimub. Ma tõesti usun et kõik saaB korda, nii kuis vaja. Tänan sind südamest ,see teave aitas, mul usku hoida. Saan hakkama.

  Vasta
 9. Ludmilla Nikolajeva
  12 tundi tagasi

  Hea Alexis. Olen siiralt tänulik sulle postituste eest. Raskemad perioodid oled lahti seletamud ja mõistetavaks teinud. Veelkord, südamest tänud!

  Vasta

Jäta enda kommentaar