Miks peale tõusu tuleb langus

Oleme kõik peale tõusu langust kogenud. Tõusujoonel tundub elu lihtsana ja ülesanded on kergelt saavutatavad. Argipäeva saabudes tunneme olmeküsimuste lahendamisel vähem optimismi. Tuju muutub, tähelepanu koondub lähedastele ja argiaskeldustele. Kergus hakkab tasapisi muutuma rakuseks.

Oled tõusuteel ning energia juurdevoog on lõpmatu. Sul on sihid ja tundub, et kõik liigub paremuse poole. Mõne aja pärast aga hakkab langus. Sa ei mõista enam, kus oled ja mida pead tegema. Vahest on kõik kaootiline. Mida sellises olukorras ette võtta?

Tuleb mõista tõusude ja languste energeetikat. Esialgu oleks tore määratleda, mis toimub ning kuhu Sa oma energiat panustad, kust võtad lisa ja kuhu jõu suunad?

Esialgu tee endale selgeks, mida Sa tahad. Kujuta endale selgelt ette, millist reaalsust soovid luua. Kujunda tulevase reaalsuse parameetrid. Milline energia seal on ning et see oleks Sinu uue reaalsusega vastavuses. Peale ettekujutust tuleb oma vibratsioonid oma reaalsusega kohandada. Kujuta endale ette, et oled kõik soovitu saavutanud. Sinu uus reaalsus on loodud. Ta vibreerib ja saadab energeetilisi lained. Ja kui sarnaseid inimesi on koos rohkem, siis toimub loomingu ilu. Sa mitte ainult ei tööta oma energia ja vibratsioonidega, vaid ka lood võimsa energeetlise välja, mis toetab Sinu loomingulist protsessi.

Kui Sa midagi planeerid, siis sinna ka suundud ning tunnetad selle energiat. Pärast saad omavahel vana ja uut reaalsust võrrelda. Märkad, mida tuleks muuta ning mida lisaks vajad. Võib-olla tuleb Sul enesehinnangut tõsta või piirangutest vabaneda. Nii tekib kahe reaalsuse analüüs. Sammhaaval tehtud valikutele peab iga sekund järgnema kinnitus, et tahad soovitud suunas liikuda.

Järgneb lõõgastusetapp. Oled taas olemesituatsioonidega silmitsi ja suhtled elukaaslase või lähedastega. Jääd üksinda võimsa valikuga: kas Sinu tegevus on ettekujutatud uue reaalsuse vibratsioonidega vastavuses. Iga Sinu samm on kas „jah“ või „ei“ – muud võimalust ei ole. Endale tuleb selgeks teha, kas Sa teed valiku oma uue reaalsuse poole või Sa sinna ei suundu.

Paljud jäävad sellel etapil seisma, sest liikumine valitud suunas ilma energiata on raske. Jääd üksinda ja toimub langus. Iga päev teed valikuid: kas riielda abikaasa ja lastega või vastupidi, neid toetada, kas reageerida kellegi sõnadele või vastata komplimendile, mida teha ja kui kuidas edasi liikuda. Kõik Sinu valikud on kinnitus, kas liigud enda loodud reaalsuse poole või kaldud sellest kõrvale.

Sa oled aru saanud, kuidas uued veenudmused töötavad ja kuidas Sa saad oma soovide ning kavatsustega uut reaalsust kujundada. Oled saanud targemaks. Kuid selleks, et uus reaalsus kinnistuks, tuleb teha mõned sammud. Ole teadvustatud.

Näe selgelt oma sihte ehk see on minu siht ja minu uus juba eksisteeriv reaalsus ja ma lähenen sellele lihtsalt iga sammuga. Kui teed sammu, mis viib Sind eemale, siis ära ennast kritiseeri. Lihtsalt ürita taas uue reealsuse poole viivale teele tagasi saada. Kui situatsioonid korduvad ja Sul on kogemus nende lahendamiseks, siis pane kogetu kirja. Järgmine kord tead, kuidas ennast aidata. Mida kõrgemad on Su vibratsioonid, seda väiksem on tõenäosus, et sarnane olukord kordub.

Võib-olla aitab Sind, kui kirjutad üles elus toimuvad muudatused. Näed ise, kuidas kasvad. Meie mõistus vajab tõestust, et see ei ole väljamõeldis vaid reaalne ja toimib. Kuid kõigeks on vaja Sinu sisemist Hingest ja südamest tulevat otsust. Tõusud ja langused on asjade normaalne käik. Kui jääd seisma või takerdud, siis see on Sulle hetkel vajalik.

Uus tõde peab Sinus juurduma ja kasvama ning selleks on aga vaja aega. Niikaua, kuni uus reaalsus kasvab, puudub kiire edasiliikumine ehk see peab muutuma Sinu osaks. Tuleta endale meelde:

Ma ei ole üksi ja kõik toimub minu hüvanguks,

Ma tean, mida ma teen ja kuhu liigun.

Languse asemel saad enesekindlalt liikuda sinna, kuhu Sina tahad. Pea meeles, et oma reaalsuse lood Sina ise.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar