Mis on teadlik toitumine?

Paljud inimesed, kes soovivad mõista millised jõud elu liigutavad, hakkavad erinevatel eluetappidel oma söömist jälgima. Läbitakse organismi puhastamise erinevaid faase: mõni peab dieeti, mõni nälgib või võitleb oma keha harjumustega. Selleks, et elada teadvustatult ja valgustatult, hakatakse ennast piirama.

Kas söök aitab valgustatud olla? Võib-olla, kuid enda läbitud eluetappide tulemusena mõistsin, et tähtis ei ole see, mida Sa sööd, vaid see, mida Sa kiirgad. Toitumisele omistatakse suur tähendus. Tervenemist lubavaid raamatuid, praktikaid ja dieete on palju. Kuid tegelikult, inimestel, kes ei tarbi liha ja neil, kes tarbivad on ühed ja samad probleemid. Me ei ole mineraalsete ja loomsete ainete töötlemise biovabrikud. Me oleme elav Vaim ja armastuse avamiseks kasutame rollimänguks oma keha. Inimese peamiseks toiduks on tema meeleolu, suhtumine ellu ja sisemine tasakaal.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia