Uus toetuspunkt – isiksuse uus keskus

Uute energiate mõjutusel formeerub meis uus toetuspunkt. Kui Sa juba oskad või alles õpid, kuidas muretsemist rahutundesse formeeruda, sõltumata tingimustest – oled täiskasvanud inimene, mitte vanuse, vaid vaimse jõu järgi. Muutused paremuse poole tulevad siis, kui Sul on rahulik ja puhas teadvus ning mõistus, mis pidevalt ohutunnet ei deklareeri. Hirmutavad emotsioonid võtavad palju energiat ja jõudu ega näita teisi, parimaid võimalusi.

Pidev hea ja kurja vaheline võitlus oli evolutsiooni liikumapanevaks jõuks. Paljud inimesed ja kultuurid uskusid, et headus võidab kurjuse. Selle all on intuitiivne teadmine, et headus kurjust ei hävita, vaid headus kammitseb kurjust ega luba tal oma mängureegleid tekitada. Headus ja kurjus on inimese vaimse jõua kaks kategooriat. See võitlus toimub inimese sees ja alles hiljem avaldub väliselt.

Inimkonna evolutsioon vabastab energiad ja tekitab varasemate vastandite vahel koostöö. Uus toetuspunkt ei ole hirmuga seotud ja asub inimese tavareaktsioonidest kõrgemal. Kui Sa teadlikult oma harjumustest väljud ja sisened oma keskusesse, siis saad kõike nullida ja neutraliseerid selle, mida varem tegid automaatselt. Sellesse punkti on võimalik jõuda siis, kui Sa välistele provokatsioonidele ei reageeri, kui Su emotsioonid on sirged, kui Sa ei reageeri teiste hinnangutele ja arvamustele, millega Sa ei ole nõus, kui suudad sisemise vastupanu ületada ning hoiduda eitamisest ja äärmusesse langemisest.

Inimene kardab muudatusi ja ootab vaid häid tulemusi. Kuid hirmuga nakatunud teadvus küsimustele vastuseid ei tea. Sinu vastuseis muudatustele tekitab taas sama seisundi, milles Sa oled juba korduvalt olnud. Kõik kordub ja see ei lase muudatustel Su ellu tulla, sest Sina ise seda ei luba. Inimene piirab ennast oma sisemiste provokatsioonidega ehk ta seab endale ise piirid ja loob negatiivse kaitse.

Mitte kõik inimese poolt kasutatavad kaitsereaktsioonid ei too talle head. Eitamine on negatiivne kaitse ja segab oma vigade nägemist. Inimese ego elab duaalsuses ja kordab lapsepõlvereaktsioone.

Inimene eitab seda, mis talle ei meeldi ja millega ta nõus ei ole. Nii toimub emotsioonide jagunemine headeks ja negatiivseteks. Seetõttu ei tunnista inimene oma vigu ja ei saa ka vanu veendumusi muuta – pidevalt astutakse samale rehale. Lapsepõlves tekitatud piirid võtavad inimese mõistusest paindlikkuse, oskuse andestada ja ei luba asjadest kergelt lahti lasta.

Vali oma seisundi halvendajale mittereageerimine. Kui Sa oskad provokatsioone blokeerida, siis see vabastab Sind pingest ning sisemisest heleda ja tumeda poole vahelisest konfliktst. Sellest tuleb üle olla, mitte vanadest reaktsioonidest kramplikult kinni hoida. Tuleb saavutada sisemine kergus, rahu ja heaolu, mitte ennast vaid kaitsta. Kui Sa loobud oma hirmudele järgnemast, siis ka Su valge ja tumeda poole vaheline võitlus lõppeb. Sinu sisemisest toetuspunktist avaneb nagu uks ja Sa liigud oma teadvuse kõrgemale tasemele.

Uus toetuspunkt muutub isiksuse uueks keskuses ega põgene reaalsuse eest. Vastupidi, ta mõistab ja tunnetab paremini ning Sul on võimalik vanadest reaktsioonidest ja harjumustest vabaneda. Transformatsiooniprotsessiks nimetatakse seda, kui inimene oma vanadele kogemustele tuginedes teadvustab oma kasvamist ja küpsust.

Loogiline on, et vanad piirid jäävad kitsaks ja sisemine ebamugavus ning pinge annavad signaali muutmisvajadusest. Inimene on võimeline teist teadvuse seisundit saavutama. Seal ta tunneb, et tema emotsioonid on sirged ja ta on kaitstud. See ei ole ükskõiksus ega egoism. See tähendab, et inimene on omas tarkuses ja oskab kaastundlik ning armastav olla. See, kes võidab oma hirmud on vaba ja saab vabalt uuele tasemele liikuda ning duaalsusest väljuda. Kui avad ukse tuelviku, siis ära karda minevikuust sulgeda. Luba endale lihtsalt elada.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar