Kuidas mõista, et surud teisi inimesi maha

Meie sees on varjul erinevad omadused ja iseloomujooned. Teistega suhtlemisel üritame ennast alati parimast küljest näidata. Kui meenutad oma käitumist, siis mälu joonistab Sulle Sinust ilusaid hetki: aitasid kedagi, olid kellegi jaoks olemas, mõistsid teise inimese vajadusi, kannatasid mittemõistmise all, vaikisid, olid kannatlik ja hindad ennast kui tagasihoidlikku, rahulikku, head ning kannatlikku inimest. Vahest tasub ennast uurida ja ka oma elu negatiivseid olukordi meenutada. Kuidas Sa nendel hetkedel käitusid?

Vihastamine ja ärritumine. Me kõik tunneme erinevates situatsioonides neid tundeid. See on loomulik. Kui tihti Sina ennast niiviisi tunned? Kas ärritud harva või oled pidevalt närviline? Kui oled sageli ärritunud, siis mis Sind endast välja viib? Abikaasa, kes ei tee nii nagu Sina tahad, lapsed, kes ei korista, hilinev kolleeg, olmetingimused või lemmikloom? Kas see jätkub päevast päeva ja nädalast nädalasse? Ärritumine ja vihastamine on muutunud Su krooniliseks programmiks. See on Sinu osa ja pidev omadus.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Peeter
    4 tundi tagasi

    ootan alati Teie postitusi !

    Vasta

Jäta enda kommentaar