Kuidas saavutada suhtes teineteise mõistmist

„Tahan luua harmoonilisi suhteid ilma tülide ja skandaalideta ”ütled Sa ja loodad, et kõik iseenesest muutub. Armas naine, ainult ühest soovist ei piisa, kuid see, et Sa sellest räägid, on juba suur pluss. Mõtleme koos, millised lihtsad arusaamad võivad Sinu suhteid parandada, taastada  vastastiku mõistmist ja harmooniat.

Armastus armastusega, kuid mingitel põhjustel iga konflikt paaris võib muutuda külmaks sõjaks. Relvadeks on etteheited ja pretensioonid. Oled solvunud, kurb ja püsivalt nõuad  tähelepanu. Jääd ootama, et kõigepealt partner peab andeks paluma, sest ta on ju mees. Kas peab?

Rahune maha ja nagu öeldakse  „mine välja ja tule taas normaalselt sisse!“ Sa ei saa oma partnerilt midagi nõuda, kui Sa ei järgi elementaarseid  suhtlemisreegleid.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar