Märkmed teadvustatud inimesele

Hirm, süü- ja häbitunne ning manipulatsioon on blokeerivad energiad. Teadvustatuse teekonnal on omadusi, mis blokeerivad inimese loomepotentsiaali. Esimene, millest tuleks vabaneda, on hirm. Paljud on sellest ka teadlikud. Hirmust on palju kirjutatud. Hirmust vabanemiseks on erinevaid praktikaid. Kui Sa hakkad oma hirme uurima, siis need lahustuvad ja kaovad.

Inimese kõige suurem hirm on surmahirm. Kui Sa teadvustad endale, et Sina ei ole Sinu füüsiline keha ega maapealne elu, siis võid surmahirmu peale vaid õlgu kehitada ja edasi liikuda. Surma karta on absurd, sest Sina oled suur ja võimas vaimne olend. Sa ei karda ju õhtuti riideid vahetada. Sama toimub ka siis, kui Sa lõpetad maises kehas eksisteerimise. Praegu on tähtis mõista, et Sina oled Looja. Sa saad igal hetkel endale turvalise ruumi luua ja lihtsalt öelda oma kavatsuse: „Ma olen turvalises ruumis.“ Väljaöeldu hakkab Sinu jaoks tööle niipea, kui Sa ise sellesse usud.

Edasiliikumiseks, oma potentsiaali avamiseks ning hingega kontakti loomiseks tuleb aru saada, et häbitunne on põhjendamatu ja kasutu. Tegelikult on vaja mõista, et Sa ei ole kunagi midagi halba teinud. Kõik, mida tegid, oli tookord selles situatsioonis vajalik ja Sul puudus teadvustatus, nii nagu see on Sul täna.

Paljud on jätkuvalt arvamusel ja võib-olla nad ka ei teadvusta, et süü- ja häbitunne saab neid vigade eest kaitsta. Tegelikult kaitseb Sind vaid teadvustatus. Kui teed midagi valesti, siis tulevik peegeldab Su tehtud vead Sulle tagasi ja edaspidi Sa enam rohkem nii ei tee, sest oled teadvustatud ning mõistad, mida tuleb otstavatel hetkedel teha.

Tegelikult, Sa ei olegi võimeline vigu tegema, sest iga Sinu tegu, sõna või mõte loob uue kogemuse, saad targemaks ning oskad edaspidi harmooniliselt käituda.

Iga kehastunud teadvus (inimene) on tulnud siia maailma kogemusi saama. Teistega manipuleerides tõukad ennast iseendast veelgi rohkem eemale. Püüa teistega aus olla. Räägi sellest, mida mõtled, aga ainult neile, kes on valmis Sind kuulama. Tee teistele seda, mida tahad, et Sulle tehtaks. Kas soovid, et Sinuga manipuleeritaks või tahad, et oldaks ausad ja Su isiklikke piire austatakse? Kui Sa teistega manipuleerid, siis inimesed peegeldavad Sulle sama.

Pea meeles, Sa oled täisväärtuslik olend. Sinu sees on olemas kõik selleks, et saaksid rõõmu ja armastusega luua. Kõik vajalik tuleb Sinu juurde õigel ajal ja parimal viisil, kui Sa vaid seda lubad.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar