Kuidas peale petmist suhtes usaldus taastada? II osa

Peale truuduse murdmist muutub petetu sageli kohtunikuks ja domineerib kurjategija üle: „Sa püüad liiga vähe, ma ei usu Sind, Sa pead veel rohkem!“ Hukkamõistjana üritab ta üha enam olukorrast kasu saada. Kohtunik muutub sadistiks ja kui kurjategija ei otsusta mängust välja astuda, siis ta muutub orjaks. Kõik need rollid ei too endaga midagi head kaasa, partnerid eemalduvad teineteisest veelgi rohkem. Üha enam koguneb süütunne ja agressioon.

 

 

Kui üks partneritest tunneb enda süütust ja teise pattu, siis lõpuks see hävitab suhte. Sellises kooselus ei ole dialoog võimalik. Partnerluses, kooselus, abielus ja teineteisega suhtlemisel on kaks inimest võrdsed. Kui üks partneritest hakkab kohtunikuks ja teine jääb ohvriks, siis on üks pool ülal ja teine all ehk võrdsus puudub.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar