Süütunne ja hirm

Süütunne pole kasulik, see on hävitav , kuid selle omadus on selles, et see tõmbab pimedusest välja seda, mis tuleb muuta. Teadvustatus vabastab sind kõikidest mitte vajalikest üleelamistest. Pole ühte konkreetset retsepti saavutada teadvustatust, see on individuaalne. Paljud saavutavad teadvustatust läbi religiooni. See pole hea ega halb, võib olla sa kiirelt mõistad, et  seisad ühel kohal ja religioon on kitsas platvorm vaimsele arengule, sind piiravad teiste väljamõeldud reeglid ja piirangud, mis sind pidurdavad.

Sa oled Jumalik olend ja sellega on kõik öeldud.  Reeglid määravad, kui sa oled „hea“ sa saad paradiisi ja kui teed halba sinu tee on otse põrgu. Selline kontseptsioon baseerub hirmul ja süütundel, siia saab lisada kõrksust, mis kindlasti „peab“ tekkima  kui tulemuseks on sinu „head teod“ ja selle tundega  tuleb tegeleda. Praegu inimesed kiirelt arenevad ja mõistavad, et Jumal on suurem kui religioon.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. sirjeudu
    5 tundi tagasi

    Oh taevas , kas nii ongi ? Jah täitsa õige , vaata kus süütunde värk . Tuleb välja, et ma olen päris huvitavas teadmistes .
    Suur, suur tänu!

    Vasta

Jäta enda kommentaar