Millal on õige aeg suhet lõpetada?

Tihti on meil raske suhet lõpetada. Vahest aga alles siis, kui oleme lahti lasknud, muutume tugevamaks, targemaks ja õnnelikumaks. Kuidas aru saada, et on tulnud aeg lahti lasta? Millised tunnused on suhte lõpetamise õigel ajal? Loomulikult, see ei tähenda, et ainult teine inimene peaks muutuma ja Sina ise midagi ei tee ning püüad vaid suhet säilitada. Praegu ei tule juttu enesemuutmisest ning mida ja kuidas seda teha ega ka sellest, kuidas muuta oma suhtumist lähedasse. Kirjutan Sulle aspektidest, mis annavad märku, et suhe on lõppemas.

KUI TAHETAKSE, ET OLEKSID KEEGI TEINE, MITTE SEE, KES SA TEGELIKULT OLED.

Ära muuda kellegi teise pärast oma olemist. Palju targem on lahku minna ja olla see, kes Sa oled, kui teha nägu, et oled keegi teine. Haavatud südant on kergem parandada, kui purunenud isiksust kokku korjata. Teisest inimesest jäänud tühjust on kergem täita, kui kohta, kus olid Sina ise.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia