Kuidas muutuvad suhted vaimse arenguga?

Kui Sa vaimselt arened ja muudad oma suhtumist ellu, vabaned ohvri teadvusest, muutub Sinu mõtlemine, huvid, prioriteedid. Muutuvad ka Sinu suhted sootsiumiga, sugulaste, sõprade, tuttavatega. Milleks pead olema valmis kui elu muutub? Kuidas elu jätkata?

Kuna Sinu elus tekkib uus pilt maailmast, mis täiesti erineb eelmisest, on tõenäoline, et esialgu kaovad ühised huvid sõpradega või tuttavatega. Kui varem jagasid nendega ühiseid teemad nüüd on kõik muutunud, kaovad vanad kontaktid sõpradega ja suhtlemine võib lõppeda. Arengu käigus hakkad looma uut maailmapilti ja uusi põhimõtteid. Tekkib mitu võimalust kuidas Sinu suhted ümbritseva keskkonnaga arendada. Mõni sõber või tuttav võib tunda huvi selle vastu kuidas oled edasiläinud ja lahendanud oma probleemid, küsib nõu ja proovib ennast muuta. Osa sõpradest, ei soovi muutuda. Mõned neist kaovad Sinu elust iseenesest. Leidub ka neid, kes tahavad Sinult abi sada, nutavad ja halavad, on negatiivsed,  jätkuvalt on ohvrid ja samal ajal ei muuda oma elus midagi.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia