Kuidas lõpetada suhet abielumehega?

Esialgu vasta ausalt küsimusele, aga kui Sina oleksid tema naise asemel? Vastus võib olla valus, kuid see paneb asjad paika. Ebameeldiv jagada meest tema naisega, aga mõte selle üle kuidas tema naine tunneb ennast kui saab teada, et tema mees omab armukest. Sa ei mõtle selle üle kui astud suhtesse abielumehega ja maksad sellega, et ei saa elada täisväärtusliku elu, sest pead ennast ja oma suhet varjama.Jaga pooleks paberileht pane pluss ja miinus ja kirjuta mis sulle meeldib ja mis mitte suhtes abielumehega.
Ta on hooliv. Hea. Kuid kas ta alati leiab aega küsida kuidas Sa elad? Kas ta on kunagi küsinud, kuidas Sa ennas tunned peale seda, kui kohtud temaga kogemata tänaval või kaupluses ja Sinul pole õigust tere öelda, et mitte äratada tema naises kahtlustusi.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar