Kuidas südamlik inimene ennast kaitsta saab

Üsna tihti leidub minu lugejate hulgas inimesi, kes on pidanud lapsepõlves vägivalda, võitlemist, intriige, manipuleerimist ja survestamist taluma. Seisame sageli teiste õiguste eest, aga kui keegi on meie suhtes ebaaus, siis kipume ennast unustama – raske on sõnu leida, ennast kaitsta ning tekib vastikustunne, et peame solvajaga sama mängu mängima. Teame, et teiste inimeste survestamine on karistatav ja seepärast valime võitlejarolli asemel armastamise.

Võitlus ei ole jõud. Jõud on armastuses – selles on teistlaadi energia, mis esmajärgus muudab meie sisemist seisundit. Varem oli üleminek mõistusetasandilt südametasemele võimalik vaid vähestele. Selleks pidi inimene olema ühiskonnast eraldatud, näiteks kloostris. Selleks, et sotsiaalses elus edasi jõuda, oli vaja tegutseda läbi mõistuse ja tahtejõu.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar