Kuhu kaob sisemine jõud?

Sinu elu liigub alati edasi. Oled oma eluga rahul või siis ka mitte, või Sulle ei meeldi mõned Su elu osad. Tekib küsimus: miks see nii on? Kas Sa saad Sind kurvastavaid või murettekitavaid aspekte muuta? Teed seda, mida arvad, et pead tegema – Sa oled hea inimene. Sa ei tee kellelegi halba, järgid seadusi ja reegleid, oled kuulekas kodanik ning aitad abivajajaid. Hoolimata sellest, vahest tunned, et maa on jalge alt kadunud ja Sa vajud kokku. Miks nii juhtub?

Sa oled oma sisemise jõu kuhugile ära kaotanud. Keegi ei ole Sinult energiat ega jõudu võtnud – Sa oled ise kõik ära andnud. Energiapuuduses hakkad kaeblema, et miks kõik on halvasti ja raske ning pinge muutub talumatuks. Sul on halb, sest oled märkamatult teinud mittevajaliku kompromissi, oled sammu tagasi astunud, oled oma ehtsad tunded ja printsiibid alla surunud, kuskil oled vaikinud, pole soovinud asju näha ja välist toimuvat.

Päevast päeva tegid samme ja tegusid ning need viisid Sind iseendast, Sinu tõelisest MINA-st eemale. Oled panustanud karjääri loomisele, kuid sisemiseselt see Sind ei tõmba. Oled suhtes, mis rikub Su tuju. Kannad liigseid kohustusi ja koormad ennast mittevajalike tegevustega. Sul on töökoht, mille tõttu oled pidevalt stressis. Lisa siia juurde veel päevas jooksul pidevalt muutuvate erinevate rollide mängimine. Igal kohal on oma roll. Oled tütar või poeg, lapsevanem, alluv, ülemus, töötaja, sõber, ostja, tarbija ja sõitja. Iga roll on erinev ja pead vastavalt käituma. Küsimus on: kuidas Sa ennast kõige selle juures tunned? Kas Sulle meeldib Sinu käitumine või tahaksid midagi oma reaktsioonides ja mõtetes muuta? Kui vastus viimasele küsimusele on „jah“, siis mis Sind segab? Kui tahad ka edaspidi oma sisemist vabadust kasutada, siis enda loodud piirangud tuleb aktsepteerida. Kui Sa oma sisemist jõudu ei tunne, siis tähendab, et Sa loo ei koos oma Hingega. Lõpetasid tegevused, mida oma sisemaailmas õigeks pead.

Sinu sisemise jõu võtavad:

hirmud, kahtlused ja ebakindlus; iseenda usalduse puudus; võltsid ootused ja soovid; hoolimata kõigest, olla armastatud; soov mitte tunda ebameeldivaid emotsioone; keskendumine enesehävituslikele mõtetele; puudlikud oskused erinevate emotsioonide ja seisundite üleelamiseks; hingevalu.

Mida annab ära teha?

Mõista, kus on Sinu nõrgad kohad. Millistes olukordades Sa hakkad iseendaga võitlema. Püüa aru saada, mida Sa elult soovid ja mis see on, mis Sind sisemiselt segab soovitut saavutada. Millised Su veendumused röövivad Sinult jõu.

Oma ühtsus tuleb taastada ja leida iseendaga kontakt. Lõpetada protestitekitavad tegevused. Hakka koos oma Hingega looma!

Viimasel ajal pöördute minu poole tihti küsimusega selle kohta, kuidas tuleks Kõrgemate Jõududega suhelda? Tuleb mõista, et Sina ise oledki endale Kõrgem Jõud. Jumal on kõik ja Sina oled tema osa.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Niina
    13 tundi tagasi

    Teie artikkel pakub mulle huvi,sest just praegu seda lugedes olen teiega täiesti nõus.Tunne on,et olen viidud viimase piirini.Jõud on täiesti otsas.Aga ennast aidata ise ei oska.

    Vasta

Jäta enda kommentaar