Septembrikuu energiad

Septembrit saab võrrelda teatrietendusega. On repliigid, kõned, näitlejad ja toimub midagi dramaatilist – Sina oled vaatleja. Kuu vibratsioonid näitavad Sulle Sinu loomingu märkamatuks jäänud elemente. August näitas meie elutsükleid, siis september pöörab tähelepanu varjatud veendumustele, et saaksid need välja tuua. Praegu on aeg, kui saad enda kohta seni varjul olnust teada ja õpid oma loomingut vastu võtma seal, kus muidu oleksid välisolukorda või teisi süüdistanud.

Teatrietendused toimuvad igal pool ja selleks, et puudutada ja esile tuua kõik, mida Sa endas peidad. Sul on võimalus draamat jälgida. Võib tekkida tunne, et kõike on korraga liiga palju, kuid toimuv on vaid Sinu enda reguleeritavad vibratsioonid, Sinu tunnetused. Võib-olla pead mängima peaosa. Kui oled selleks valmis, siis ole valmis ka luubi alla sattumisega. Sind näidatakse näpuga, suurendatakse Sinu samme ja antakse fantastilisi mõtteid. Ära nutmise ja rõõmustamisega kiirusta. See on vaid roll ja unustatakse üsna pea. See kõik on etenduseks vajalik. Sina oled vaid näitleja ega pea hinnanguid andma ja mõtteid avaldama. Etendasid rolli, kummardasid ja oled eemal seni, kuni teised näidendit arutavad. Samas, mõni teine näidend mängitakse Sulle: keegi astub lavale ja näitab Sulle midagi, mis võib esialgu isegi rumala ja ebaloogilisena tunduda. Lihtsalt mõista, võib-olla inimene ise ka ei tea, mida ta teeb ja millisena Sina teda vaatleja positsioonist näed. Osa vibratsioonidest on suunatud selleks, et olla lavastaja.

Hommikul oled näitleja aga õhtul vaatleja. Võid järsku avastada, et saad lisaks ka lavastaja olla. Samas võib tekkida tunne, et toimuv on ebareaalne ehk oled võtnud mängu ja näitlejaid liiga tõsiselt. Õpid kiiresti stsenaariumit muutma ja teistele „EI“ ütlema. Sellega peatad toimuva, et näha ennast ja oma ehtsat rolli ehk tekib paus ja Sa näed kõiki osatäitjaid. Alles peale seda saad vanu šabloone lõpetada.

Taaskord on võimalik sündmusi ümber laadida, sest vanad veendumused on surnud ja tekivad uued. Uus veendumus teenib Sind, mitte ei juhi. Saad ise uutesse sündmustesse ja näidenditesse näitlejaid kutsuda ja valida ning dekoratsioone muuta.

Meie reaalsuse loomise ning juhtimise õpingud jätkuvad. Me ei süüdista kedagi tema valitud rollide pärast. Hakkad lisaks näidendile ka lava nautima, sest Sina oled autor ja süžee looja.

September annab võimaluse kannatustest väljumiseks. Kannatused on võimalikud vaid siis, kui mängid – lihtsalt teadvusta seda. Igaüks saab rollimängust väljuda, kui peab meeles, et ta on loodud mehe või naisena ja see ei ole roll.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Anne Toots
    7 tundi tagasi

    Tãnud armas Alexis! Üks parimaid ja ehedamaid väljebdusi toidu ja toitumise kohta.

    Vasta

Jäta enda kommentaar