Seksuaalsest energiast

Meie soovid ehk meie „ma tahan“ on meie seksuaalse energia poolt loodud. Teisiti öeldes, see energia väljub mitte ainult läbi seksi või lapse sünnitamise, vaid ka läbi meie soovide.

Seksuaalne energia väljendub positiivselt, kui me midagi tahame ja saame. Lisaks on ka keerulisem väljendusvorm juhul, kui me midagi tahame, aga see pole hetkel saadaval, kuid sellest hoolimata me otsime, pingutame ja pürgime sihi poole.

Kui me midagi väga soovime, siis me tõmbame selle enda ellu ning samal ajal soovitu tõmbab meid enda poole. Selle tulemusel tekib resonants, mis toob meie ellu naudingut ja rahuldust. Samas on olemas ka seksuaalse energia negatiivne väljendus, mis avaldub siis, kui me midagi ei taha. Kui sa ei taha, siis ka see on aktiivne tegevus. See ei tähenda, et „ma tahan“ puudub üldse, vaid seda, et hetkel domineerib „ma ei taha“. Selliselt väljendubki seksuaalne energia, mis võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.

Seksuaalset energiat saab vaadata ka kui survet. Meie toodetud energia surub meid, nõudes väljendit ja vabadust. Kuidas sa oskad suunata seda energiat, see on sinu isiklike valikute küsimus. Seksuaalse energia väljendumine on meie kõikide soovide, meie „tahan ja ei taha“, meie kõikide kirgede ja ahvatluste summa.

Meile tundub, et me teame alati täpselt, mida me ei taha ja ümbritseme ennast aktiivselt selle kilbiga, sattudes konflikti just sellega, mida me tegelikult aktiivselt enda poole tõmbame. Neid „ei taha“-sid on nii palju ja nad on nii erksad ja tugevad, et panevad meid eksima oma soovides. Meie „ma tahan“ jääb aga uduseks ja ebamääraseks meie „ma ei taha“ taustal ning me ei suuda mõista ega teadvustada, mida me siis tegelikult tahame.

Me pole harjunud kasutama „ma tahan“ energiat ja seega on see nõrk ning ei suuda tõmmata soovitut me ellu. Tuleb endaga tegeleda ja hakata seda mõistma ning leidma võimalusi suunata oma seksuaalne energia positiivsuse poolele. Vabastada see energia kõikidest „ma ei taha“-dest ja aru saada, mida sa tegelikult vajad, mis tooks su ellu rõõme ja naudinguid.

Oma teadvuse arendamine ja seksuaalse energia väljendamine on teekond, mida ei saa eirata ega vabaneda kogunenud energiast läbi lihtsa seksi. Ära eksita ennast erinevate „ma ei taha“-dega, vaid leia enese väljendamisel rohkem „ma tahan“ positiivsust!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar