Rasked seisundid

Kõik kindlasti teavad, mis on apaatia, depressioon ja inertsus.
Vahest tunneme Hingelist väsimust, elutüdimust, igavust ja ükskõiksust kõige suhtes. Peas tekivad erinevad küsimused seotud suuna valimisega „Kas ma elan õieti? Miks see minuga toimub?“.
Selliste seisundite põhjused on erinevad ja individuaalsed.

Apaatia võib tekkida siis, kui Sa oled vägivaldne iseenda suhtes. Kui Sa oled vaimse arengu teel, siis on võimalik, et Sa pendeldad kahe erineva seisundi vahel. Kord tunned ennast suurepäraselt, Sinu vibratsioonid tõusevad aga  järgmine päev võid langeda kahtlustesse ja hirmudesse.

Sinu keha ei ole veel harjunud viibima pidevalt kõrgetes vibratsioonides, kohanemine uute energiatega võtab aega.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

3 kommentaari

 1. sirjeudu
  11 tundi tagasi

  Aitäh! nüüd on kõik korras .Saan lugeda ja kirjutada. LUGESIN , täna lugesin veel ja siis kirjutasin omale üles. See teadmine jõudis
  nüüd minuni. Olen tänulik selle info eest. Soovin et ka sinul oleks hästi. Palju valgust ja armastust!
  Sirje.

  Vasta
 2. Sirje
  13 tundi tagasi

  Mul on tellitud ja makstud kuid ei sisene .

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   8 tundi tagasi

   Tere hea inimene, palun kontrolli, kasutajatunnust ja parooli, samas kui sisened kas sa ei vajuta kogematta “caps lock” nupule asub klaviatuuri äärel, samas kontrolli palun kui sinu arvtui on olemas vene keel, et kas sa seda nuppu kogemata ei vajutanud. Rahulikult kõik kontrolli üle. Saidi süsteem laseb sisse kui kõik on õige.

   Vasta

Jäta enda kommentaar