Nädalaprognoos 28.01-03.02

Armsad sõbrad! Lõpeb Jaanuar ja meid ootab võimas nädal. Praegu on aeg kui iga inimene peab vastutama oma elu eest ja tuleb õppida mõjutama toimuvaid sündmusi, selleks tuleb valida oma suuund. Keskendu oma mõistuse ja Hinge ressurssidel.

Suhtu tõsiselt oma töösse ja asjadesse on võimalikud kiired tulemused juba nädala lõpuks. On vajalik tegutsemise plaan, aja tajumine ja mõistmine mida mille järgi tuleb teha. Pööra sellele erilist tähelepanu.

Hoolikalt mõtle läbi kõik oma ostud, kui raha kiirelt lõpeb, peatu, kuula ennast ja mõtle läbi oma finantsilised plaanid. Ära keeldu võimalusest teenida lisaraha ja ka siis kui sulle tundub, et oled väsinud. Väsimus algab peast, keha on võimeline enamaks kui Sa arvata oskad, kuid kui Sa korra mõtled, et oled väsinud siis ka kohe seda tunned.

Suhetes võib lõdvestuda ja rahuneda selleks, et mitte tuua oma suhtesse külmust ja aheldatust. Parem olla loomulik, siiras ja anda inimestele rohkem soojust sest just need inimestega Sa liigud kevade poole. Peamine ära sega kokku isiklikud ja äri asjad, ehk ära luba, et keegi kasutab Sind sest olete omavahel head tuttavad. Kui siiralt soovid aidata, siis aita. Peresuhetes aidake teineteist ja toetage, on vajalik avatus ja soojus.

Selle nädala jooksul on võimalikud ootamatud üllatused ja isikliku elu muudatused. Ole valmis ja huviga oota midagi põnevat ära karda. Üllatused on positiivsed ja toovad enamat, kui ootad. Teisest poolest kui asjad on hävimas siis oota täieliku lõpetamist. Keerulistes situatsioonides, kus inimestel puudus julgus, on olnud hirmud ja kahtlused kuid on säilinud soojus, sest inimesed oskavad olla kannatlikud teineteise suhtes asjad võivad korda tulla, hirmud lahustuda ja taas tekkib lähedus. Midagi saab lahenduse, algab aktiivne areng, mis varem tundus pole võimalik.

Terviseseisundis on ka võimalikud üllatused kuid ebameeldivad, eriti inimestele kes on nõrk, on võimalik tervise halvenemine või tekkib haigus, mida varem polnud. On võimalikud raskused haiguste diagnoosimisega. Eriti hästi ei mõju ravimid. Kui Sind peale arsti vastuvõttu midagi ei rahulda, tee täiendava kontrolli. Sellel nädalal pole soovitavad sügavad kosmeetilised  protseduurid. Kui Sa lähed juuksurisse juuksed lõikama siis kujuta endale ette , et vabaned negatiivist. Aga siis ka vali enda elu suuremad probleemid: üksindust, haigust, raha puudust, jõuetust, kaotused. Millest Sa tahaksid vabaneda.

Ka sellel nädalal teed on rasked, mida pikem tee, seda keerulisem. Nädala alguses parem sõita vaid siis kui seda nõuab töö või tegevus, kui meelelahutus, siis parem sõida mõni teine kord. Praegu aeg pole sobilik sõitudeks vaid plaanide tegemiseks ja otsustamiseks. Tuleb lund oma eluteel rookida selleks, et oleks kergem liikuda.

Reedel 01.02 tähistatakse talve tipu, veel seda päeva nimetatakse Imbolk, ehk Püha Brigitta päev. Selle päeval on hea põletada küünlad ja veeta aega koos lähedaste inimestega ja jagada soojust.

Päeva afirmatsioonid: Minu maailmas kõik on imeline ja kõik toimub vaid minu hüvanguks. Ma saan realiseerida kõik, mida ma soovin. Iga minu keha rakk kirgab valgust ja armastust, ma austan ennast ja teisi inimesi, minu potentsiaal arendab ja loob minu ideede realiseerimist. Ma olen küllus, noorus, hea tervis, edu, armastus ja õnn!

Soovin sulle head töönädala algust, head tuju, rõõmsat meeleolu, optimismi, huvitavaid tegevusi ja üllatusi, tervist, armastust, küllust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Silva Tampuu
    1 tund tagasi

    Väga hea ja südant soojendav.Jõudu ja jaksu Sulle kallis Alexis!

    Vasta

Jäta enda kommentaar