Peeglike, peeglike seina peal, kes on kauneim naine kogu maal?

Kas oled märganud, et naise sisemine seisund võib tema välimust mõjutada? Kui naine täidab mitmeid koduseid kohustusi ning sealjuures mõtleb, et peale tema ei tee keegi asju paremini, siis tekib naisel krooniline väsimus, ärrituvus, pettumus ja see peegeldub tema välimuses. Tema õlad vajuvad längu, selg tõmbub küüru, pilk muutub raskeks ja tuhmiks. Naine tunneb oma õlgadel rasket maadligi suruvat koormat. Kui naine võtab mehe kohustused enda kanda, konkureerib sageli meestega, domineerib, kontrollib kõiki, siis ta näojooned muutuvad, kõnnak meenutab mehe oma ja lõpuks muutub naine maskuliinseks. Rääkimata sellest, et naise iseloom muutub, naiselikkus ja loomuomane pehmus kaovad.

Naine, kes on pidevalt hirmude ja muretsemise küüsis, surub maha oma tõelise naiseliku loomuse. Sellele järgneb enese mitteaktsepteerimine. Ehtsa naiselikkuse allasurumine ja sisemine varjamine tekitab naise näos ning kehas pingeid ja silmadesse tuleb murepilk. Naise näol peegelduvad kadedus, tigedus ja kättemaksuhimu. Muudatusi on märgata eriti eakamatel naistel, sest kõik hävitavad seisundid väljenduvad näos.

Ilus naine tõmbab enda poole igas vanuses inimesi. Temas on kõik ilus – naeratus, suhtlemine, sõbralikkus, avatus ja oskus riietuda. Kena naine käitub siiralt ja loomulikult. Seda tunneb ka mees, kui ta alustab naisega suhtlemist. Elusse loomulik ja helge suhtumine teeb naise ilusaks ja sarmikaks.

Sisemiselt ilusad naised on hellad, pehmed, õnnelikud ja nende silmad säravad kui meri päikeselisel päeval. Ilus naine vibreerib teisel tasandil ja temaga tahetakse koos olla, et tunda tema energiat. Stress ja negatiivsed mõtted mõjutavad naise välimust: lisanduvad kortsud, naha seisund halveneb, kehahoiak on küürus ja tekivad kahjulikud harjumused. Viis, kuidas naine tajub maailma, kujundab tema mõtted. Mõtetest tuleb eneseväljendamine ja see peegeldub teistes inimestes. Endaga rahulolev naine tõmbab endale teiste pilke. Samas, need, kes ei ole endas kindlad, ei väärtusta ennast ega austa teisi, tahavad sellisest naisest eemale. Naise välimus hakkab muutuma vaid siis, kui ta suudab muuta oma suhtumist iseendasse ja oma ellu.

Päeva jooksul tuleb meil etendada erinevaid rolle: olla ema, abikaasa, töötaja, spetsialist, ostja, tarbija või sõitja. Kiires elutempos unustame tihti, et oleme naised ja mehed. Samaväärselt tähtis kui oma välimuse eest hoolitsemine, on ka oma sisemaailma seisundi eest hea seismine. Naist toetavad kõik loomingulised tegevused: laulmine, kunst, tantsimine, käsitöö, disain, jooga, vaimsed praktikad ja kõrvalolijate eest hoolitsemine. Looming aitab naisel oma parimaid, looduse poolt antud, omadusi avada. Õpi negatiivsest mõtetest vabanema ja oska ennast ümber lülitada hingelisele seisundile. Ära mõtle enda rollide täitmisele vaid sellele, mis teeks Sind, naisena, kohe praegu õnnelikuks. Mis see võiks olla? Õnnelik ja iseendaga harmoonias naine on ilus igas vanuses.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar