Päevasõnum nr 1

Minevikus Sa oled kannatanud Hinge haavadest ja alates sellest ajast kartsid jagada oma tunded sest kartsid uusi solvanguid. Mõistetav , et oled oma südame ümbritsenud kõrge seinaga, kuid on tulnud aeg sellest vabaneda, sest see segab sind luua uued suhted. Kindlasti on olemas inimene kes armastab sind ja tema armastus on tõeline. Aga võib olla ka tema kardab olla avatud, sest kardab olla hüljatud. Jaga oma tundeid ja usalda, ole avatud ja aus. Ära karda väljendada oma tunded, hirmud, üleelamised. Kui inimeste vahel eksisteerivad lähedased suhted siis on olemas ka pisarad ja naer. Lase minevikul jääda mineviku, lase see lahti ja ära karda alustada uut, luba endal elada.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

4 kommentaari

 1. Herta vassiljeva
  5 tundi tagasi

  Suured tänud, nii hea on alati lugeda sinu sõnumeid…
  …nad on nii toetavad ja julgustavad…
  Edu ja häid kordaminekuid!

  Vasta
 2. Anonüümne
  1 tund tagasi

  Ei saa olla avatud, olen olnud ja seda on väga kurjasti ära kasutatud.

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   2 tundi tagasi

   Kuid see ei tähenda, et kõik tahavad teha halba ja kui selline situatsioon on Teie elus juhtunud, siis midagi see ka õpetas ja seda kogemust olete vajanud. Kuid kindlasti mitte selleks, et ennast sulgeda elu eest ja teiste inimeste eest. See reaktsioon situatsioonile on Teie emotsioonid ja ise olete seda endale valinud nii reageerida olnud olukorrale.

   Vasta
 3. Maie
  2 tundi tagasi

  Olen tänulik , et mul on võimalus lugeda teie mõtteid ja soovitusi. Soovin teile kõike head.

  Vasta

Jäta enda kommentaar