Päevaprognoos 30.01

Armsad Sõbrad! Ka täna töötame ja tegutseme ja saame oma töö tulemused, ei laiskle ja proovime jõuda päeva jooksul teha rohkem. Sellega tulevad positiivsed tulemused, vähemalt oled endaga väga rahul. Töö ja tegevus jäävad peamiseks päeva suunaks kuid kõik vajab Sinu meisterlikust, ressursside kasutamist, vastutust ja planeerimist. Täna just töö ja tegutsemine päästavad närvilisest pingest, igavusest ja ohutundest. Muretsemine võib tekkida tühjal kohal või selle põhjuseks võivad olla ammu olnud mineviku asjad.

Suhted võivad halveneda seega hea aeg ennast suunata tegevusele. On võimalikud solvangud ja selleks, et neid oleks vähem ole paindlik. Täna suhted saavad selgust ja saab mõista milles me endale valetame ja kellega suhted on kui illusioon, kas keegi kasutab Sind enda kasuks ja ei anna midagi vastu. Võimalik, et tuleb midagi ümberhinnata. Praegu pole otsustamise aeg, kuid midagi saab ülevaadata ja mõista.

Enesetunne on hea, kuid jääb psühholoogiline pinge.

On võimalikud transpordirikked, teedel on olukord raske, reisimine võib venida rohkem kui oodatud ja planeeritud takistuste tõttu. Täna on hea päev õppimiseks, enda meisterlikkuse lihvimiseks. Hea on uus informatsioon ja teadmised, mis toovad innustust ja mida pärast sa saad anda maailmale.

Päeva afirmatsioonid: Ma olen rahus koos oma mõtetega, ma hoolitsen enda eest ja kergelt liigun mööda eluteed. Minu elus on kõike, mida ma vajan. Ma kergelt lasen lahti kõik enda ootused. Ma olen terve, noor, edukas ja õnnelik! Minu elus on küllust ja õitsengut!

Soovin sulle head ja ilusat päeva, soojust, tasakaalu, kerget edasi liikumist, lihtsust küsimuste lahendamises, armastust ja valgust, head tervist, küllust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar