Päevaprognoos 29.01

Armsad sõbrad! Ka siis kui põllud katab lumi tegutseb printsiip mida külvad seda lõikad. Täna tuleb kogu jõud ja energia panustada tegevusesse selleks, et saada head tulemused. Kõikide protsesside tulemused sõltuvad Sinust ja sõltub kuidas Sa jaotad enda ressursid. Täna on töö ja tegevuse päev. Tuleb ennast kätte võtta selleks, et õhtuks saada esimesed tulemused või siis luua vundament suurele tuleviku projektile. Lülita välja kõik enda tava vabandused: väsinud, pole jõudu, ei saa, ei oska, ei taha. Täna töö iseenesest katsetab Sind mitte ülemus ja kliendid. Seega oska, tee ja leia võimalused. Hea päev kokkulepete saavutamiseks. Unusta laiskus!

Rõõmustavad tuttavad, sõbrad, armsad inimesed. Õnnelik päev isiklikuks suhtlemiseks. Täna on võimas suhete päev. Võtta vastu lähedasi inimesi ole nendele avatud. Kingi rohkem soojust inimesele keda armastad. Täna on tähtis Hingeline suhtlemine, enne Noorkuud parem mitte luua tuleviku plaane, anna aega asjade formeerimisele, on võimalikud kingitused ja üllatused.

Täna on võimalik, et väljuvad psühholoogilised probleemid, depressiivsed seisundid, kriisid, unetus ja ka reaktsioon stressile ka sellele mis on juba olnud. Parem vältida ravimite ja alkoholi tarvitamist selleks, et parandada oma tuju ja vabaneda sisemisest pingest ja väldi suhtlemist ebaadekvaatsete inimestega. Kui täna midagi liigub mitte nii nagu Sina ootasid, analüüsi oma tegevust, praegu ainult meie oleme enda tulemuste loojad.

Päeva afirmatsioonid: Ma olen harmoonias ümbritseva maailmaga. Kõik on hästi! Ma tegelen sellega, mis mind innustab ja rõõmustab. Kasvab minu jõud, edukus ja enesekindlus.Ma jõuan sinna, kus ma olema pean. Ma toetan, armastan ja kiidan ennast. Ma olen küllus, noorus, hea tervis, edu, armastus ja õnn!

Soovin kõigile ilusat päeva, head meeleolu, jõudu, soojust, aktiivsust, head tuju, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar