Päevaprognoos 28.06

Armsad sõbrad! Reede toob päikest ja rõõmu, kuid samas on ka võimalikud asjad mis võivad olla mitte meeldivad. Kui Sa täna tahad palju saavutada või jõuda siis tuleb pingutada, kuid asjade liikumises ja toimetamises on kergus ja saab kõike kiirelt lõpetada. Kui Sa oled valmis tegutsema siis on ka võimalikud üllatused ja Sa saad teha rohkem kui planeerisid.

Isiklikus elus on samuti võimalikud meeldivad üllatused. Saad leppida, tahad midagi parandada, soovid, et suhted jõuaksid uuele tasemele. Peamine ära kiirusta ja ole rahulik. Hea on anda võimalust teisele inimesele, ära lükka teda eemale. Samas väldi emotsioone, eriti väldi mängimist ja teatraalsust. Ole konkreetsem ja tagasihoidlikum emotsioonides. Tähtis on , et Sa ütleksid välja mida Sa tunned, kuid väldi pretensioone, vaidlust ja selgitamist, kes on süüdi. Tee teiste inimeste suhtes seda. Mida ammu oled tahtnud, näiteks keegi Sulle meeldib tee samm vastu, mine tutvu või tee ettepanek, räägi oma tunnetest.

Taas võid tunda ka täna, et kõik mis Sinuga toimub on ebareaalne, on taas võimalikud peavalud. Ole ettevaatlik jäätise söömisega, hoia oma kurku ja on võimalikud pisemad traumad, kriimustused, sinikad. Õhtul tekkib tunne, et oled puhanud vaatamata sellele, et oled tööd teinud ja tegutsenud. Kui kodu vajab koristust ära oota sobivat aega, tõuse ja tee kohe, ehk praegu asjad vajavad kiiret reageerimist. Pole soovitav alkoholi tarvitamine, mis negatiivselt mõjutab energeetikat, on olemas mürgituse riskid. Tekkib palju võimalusi tegeleda pisemate asjadega, kui Sa üritad midagi lõpetada- tee seda. Teadvusta endale oma mõtted ja asjad, ole endaga aus.

Soovin sulle ilusat päeva, toredat nädalavahetust, rõõmu, head tuju, elu nautimist, suve soojust, tugevat tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar