Päevaprognoos 25.04

Armsad sõbrad! On vahest olemas päevad, kui Sa ei tunne ennast inimesena. Midagi teed, askeldad, toimetad, aga kõik on pidurdatud, keegi Sind ei kuula ja kõik Sinu jõupingutused kaovad eikuskile. Täna on selline päev, mis kukub välja nädala aktiivsusest. Pead arvestama ainult enda jõududega võimalik, et puutud kokku kellegi rumalusega või aeglase taibuga. Tekkivad situatsioonid kus sa jääd mõtlema kuidas sa tegelikult tahaksid käituda, kas olla vastavuses oma soovidega või tugineda sellele, mida Sa alati oled teinud.

Tööl ja tegevuses on võimalikud tulemused asjades kuhu Sa varem oled panustanud oma jõudu ja energiat. Parem on tegeleda asjadega kus Sa ei vaja abilisi ja mida Sa saad kiirelt lõpetada.

Suhted sõltuvad suhete iseloomust. Parem mitte loota ega toetuda ärikontaktidele. Suhetes on võimalikud innustavad jutud, kui Sulle on lubatud kohting ära looda, et see juhtub täna, plaanid võivad muutuda, inimesed võivad olla hõivatud muude asjadega. Ära proovi leida selles kõiges mingit erilist mõtet lihtsalt täna on selline päev. Head ja sõbralikud on peresuhted, probleemid ei peaks tekkima. Kodus on rahu.

Kukuvad klaasid, kruusid, pudelid, kannud. Ole ettevaatlik, kui kotti paned pudeli veega kontrolli kas pudelikork on kinni või kui autos tahad kohvi juua eriti sõidu ajal. Täna saab lahendada mingit bürokraatilist küsimust, aga läbi ebameeldivate ja närviliste vestluste või läbirääkimiste, midagi peab tõestama, see mis peaks toimuma automaatselt, tuleb läbi pingete. Pole eriti meeldiv päev, aga saame hakkama.

Päeva afirmatsioonid: Ma olen rahu ja kergus, ma aktsepteerin kõike, mis minuga toimub see loob heaolu. Ma kergelt lahendan kõik küsimused. Ma valin tegevuse ja realiseerin kõike, mida soovin. Kiidan ennast enda saavutuste eest, olen edu ja küllus.

Soovin sulle rahuliku päeva, kerget tegutsemist, ilusat kevadet, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar