Päevaprognoos 24.04

Armsad sõbrad! Tänane päev jätkab eilsed tendentsid, tuleb lõpetada asjad. Päev ei too midagi erilist. Samas tekkib aeg jalutada, olla looduses, pisut hinge tõmmata 😊 Tööl parem tegeleda tööde ja asjade lõpetamisega, on võimalik, et tekkivad ideed kuidas parem oma tööd teha.

Isiklikud suhted on rohkem seotud toimetamisega, kui emotsioonidega. Koos oma lähedaste inimestega me lahendame ülesandeid, otsime ressursse, saame informatsiooni. Võimalik, et ka mingid tehingut tuleb teha koos sugulastega. Tunded lähevad teisele tasandile, praegu sellega tegeleda pole aega. Võib olla südames tekkib rohkem hellust inimeste suhtes, keda Sa ei võtnud tõsiselt.

Palju on liikumist ja sõite ja sellest sõltub ka Sinu enesetunne, mida rohkem liigud seda paremini ennast tunned, energiad panevad liikuma. Pole soovitav vedeleda diivanil, on vajalik energia liikumine kehas.

Täna on võimalik asjaajamine riigi organitega ja ametitega, takistused tulevad bürokraatia poolt. On võimalikud ebameeldivad situatsioonid seotud riigiametnikega, kuid ürita olla kannatlik. Emotsioonid võivad panna kirjutama kaebuse, algatada kohtu hagi kuid lõpuks kõik see võib tuua positiivsed tulemused.

Soovin Sulle ilusat päeva, meeldivat tegutsemist, sooja ilma, rõõmu, head meeleolu, positiivsust, armastust , edu, raha ja õnne!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar