Päevaprognoos 23.07

Armsad sõbrad! Täna on suhete ja suhte probleemide päev. Probleemid võivad tekkida seal, kus on suhted lõppemas. Tekkib selgus kellega Sa soovid jätkata ja kellega mitte. Täna inimesed rohkem on keskendunud endal. Kohe saab mõista kes valetab, kahtleb, on silmakirjalik. Samas on märgata milline on inimese areng, millisel taseme ta on, saab mõista inimese mustrid, millised on inimese vaatenurgad. Saab mõista kas tasub jätkata suhtlemist või mitte.

Tööl ja tegevuses peamine ära kiirusta, eriti alustada midagi uut või kui Sa lõpetad vana. Ole rahulik, siis ei pea midagi ümber tegema, rahulikult tööta.

Armusuhetes on võimalikud kaootilised reaktsioonid, kuid kui soovid suhet lõpetada selleks pole eriti sobilik päev.

Parem mitte koormata oma organismi, siis ka tunned ennast paremini. Täna on hea tegeleda riietega, läbi vaadata oma asjad, õmmelda, midagi endale osta, vahetada kardinad ja lauakatted.
Äärmiselt tähtis on puhkamine, ära torma, parem kui õhtul oled vaba, et saaksid õigel ajal magama minna, et homme oleks hea enesetunne.

Soovin Sulle ilusat päeva, rõõmu, päikest, head tuju, rahu südames, naudi suve jätku ja kõik saab korda, head tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar